Ogłoszenia duszpasterskie, IV Niedziela Wielkanocna, 21.04.2024 r.

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dach. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw za powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele.
  3. Spowiedź święta w tygodniu w Sanktuarium 20 minut przed Mszą świętą.
  • wtorek – św. Wojciech, biskup Pragi oraz misjonarz na Węgrzech, a także w Polsce, który wyruszył z misją ewangelizacyjną do pogańskich Prus, gdzie poniósł śmierć męczeńską, główny Patron Polski;
  • czwartek – św. Marek, Ewangelista, towarzyszący najpierw Apostołowi Pawłowi w jego misyjnych podróżach, a potem Szymonowi Piotrowi, którego katechezę spisał w swojej Ewangelii.
  1. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.