Ogłoszenia duszpasterskie, Niedziela Bożego Miłosierdzia, 11.04.2021 r.

1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Za odmówienie Koronki możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Święty Jan Paweł II wypowiedział takie słowa w 2002 roku w Łagiewnikach: „Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście”.
  2. Dzisiaj po Mszach św. można złożyć ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami.
  4. Za tydzień zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  5. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszej Parafii życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.