Ogłoszenia duszpasterskie, Niedziela Bożego Miłosierdzia, 16.04.2023 r.

1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Za odmówienie Koronki możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Święty Jan Paweł II wypowiedział takie słowa w 2002 roku w Łagiewnikach: „Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście”. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na dzieła miłosierdzia Caritas Diecezji Radomskiej.
  2. Dzisiaj zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00.
  3. Za tydzień zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00.
  4. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.