Pielgrzymka dzieci niepełnosprawnych

W sobotę 11 czerwca już po raz 13 odbyło się Spotkanie integracyjne dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Organizatorami był Zespół Szkół Specjalnych przy ŚCR w Czarnieckiej Górze, Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej oraz Nadleśnictwo Stąporków.. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12 Mszą świętą, celebrowaną przez J.E. ks. bp Adama Odzimka. Po mszy św. było ognisko, poczęstunek, tańce oraz wspólne gry i zabawy dla dzieci i młodzieży na placu Domu Rekolekcyjnego. Atrakcją spotkania był zespół muzyczny CAMEY. Mogliśmy również obejrzeć przedstawienie w wykonaniu Grupy Teatralnej Dzieci i Młodzieży z Zespołem Downa OPATRZNOŚĆ z Radomia. Scenariusz oparty był na utworach Piotra Rubika. Aktorzy na zakończenie otrzymali ogromne brawa. Wychowankowie i pracownicy ZSS przygotowali dla wszystkich gości pamiątkowe serduszka.

===> Zdjęcia