Pożegnanie ks. Leszka Judy SAC

W niedzielę 24 lipca pożegnaliśmy ks. Leszka Judę SAC, który przez rok pełnił posługę w naszej parafii. Ksiądz Leszek zmienia placówkę duszpasterską – przechodzi do pracy w domu rekolekcyjnym w Konstancinie. We mszy świętej uczestniczyli parafianie i ksiądz proboszcz, który osobiście podziękował wikariuszowi za kapłańską posługę. Na koniec mszy świętej ksiądz Leszek wyraził podziękowanie dla parafian tymi słowami:

„Pragnę Wam z całego serca dziś podziękować za wszelkie dobro, za troskę o sprawy parafii, za ogromną wobec mnie życzliwość. Pragnę tę wdzięczność przenieść w codzienną modlitwę w Waszej intencji. Z prośbą o błogosławieństwo dla Was, dla Waszych rodzin pragnę w najbliższym czasie odprawić mszę świętą, niech Bóg Wam błogosławi na każdy dzień, niech zachowa w swojej opiece Wasze rodziny i dom, niech otacza swoją opieką całą parafię wszystkich, którzy tutaj, w tej świątyni się modlą. Za wszystko składam Wam serdeczne Bóg zapłać…

 

Bóg obdarzył nas wielką łaską stawiając Ciebie na naszej drodze. Dziękujemy że byłeś z nami i dla nas. Życzymy Tobie łask Bożych, wytrwania na drodze, którą wybrałeś, entuzjazmu i siły potrzebnej do głoszenia Radosnej Nowiny. A szczególnie opieki Matki Bożej. 
Szczęść Boże na dalsze lata kapłaństwa.

POŻEGNANIE KS. LESZKA - 24.07.2016