Pożegnanie Księdza Jana i powitanie Księdza Bogusława

Mocą dekretu Księdza Prowincjała Zenona Hanasa SAC z dniem 25 sierpnia br. nastąpią zmiany personalne w naszej Parafii.

Ksiądz Jan Kędziora SAC został mianowany duszpasterzem na Karczówce w Kiecach, na jego miejsce przychodzi ks. Bogusław Bogdan SAC, wieloletni Ojciec Duchowny naszego pallotyńskiego Nowicjatu i Wyższego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie. Pożegnanie ks. Jana i powitanie ks. Bogusława miało miejsce w niedzielę, 18 sierpnia na Mszy św. o godz. 11.00.

Ks. Janowi bardzo dziękujemy za dotychczasową posługę w naszej parafii, a ks. Bogusławowi życzymy owocnej pracy u boku Matki Bożej Wychowawczyni.

Polecamy obu kapłanów modlitwie naszych Parafian życząc im opieki Matki Bożej Czarneckiej i wstawiennictwa naszego Ojca Założyciela św. Wincentego Pallottiego.

===> Zdjęcia