Ogłoszenia duszpasterskie, 1 Niedziela Wielkiego Postu, 26.02.2023 r.

1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj po Mszach św. można złożyć ofiary na pomoc poszkodowanym w Ukrainie. Również za każdą ofiarę bardzo dziękujemy.
  3. W piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  4. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 11.00. Po Gorzkich Żalach Msza św. bez kazania.
  5. Za pobożne uczestniczenie w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  7. W pierwszy czwartek będziemy modlić się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  8. W I piątek miesiąca spowiedź wynagradzająca w Sanktuarium od godz. 16.30 w czasie Drogi Krzyżowej, w Wąsoszy od godz. 15.30, Duraczowie o godz. 18.00.
  9. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną od godz. 8.00.
  10. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 do Błotnicy.
  11. W sobotę, 4 marca przypada uroczystość Św. Kazimierza – Patrona Diecezji. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszego Kościoła lokalnego, Jego Pasterzy i wiernych.
  12. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.