KSIĘGA GOŚCI

Księga Gości to miejsce gdzie można wpisywać swoje podziękowania, przemyślenia, wrażenia z pielgrzymki do Sanktuarium…

Serdecznie zachęcamy do wpisu.

Bardzo prosimy nie umieszczać spamu. Takie wpisy będą usuwane.
Please don’t spam the site. All spam posts will be deleted.

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are obligatory.
Your E-mail address wil not be published.
For security reasons we save the ip address 3.227.240.72.
It might be that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve our right to edit, delete, or not publish entries.
12 wpisów.
ks Arkadiusz ks Arkadiusz z Olsztyn napisał/a 15 czerwca 2023 o 23:01
Szczęść Boże! Pozdrowienia dla wszystkich parafian i duszpasterzy!
Ewa Ewa napisał/a 1 kwietnia 2023 o 13:11
Matko upros mi u Boga zdrowie i pokój i rozum i racjonalne myślenie i godną prace i opiekę i umiejętność rozmowy z ludżmi i logiczne myślenie i znalezienie prawdziwej koleżanki i oddal osoby fałszywe i poczucie własnej wartości i asertywność i godną wymarzoną prace
Aleksandra Aleksandra z Warszawa napisał/a 1 kwietnia 2023 o 01:03
Proszę o modlitwę za mnie, żeby nie zabrakło mi siły do nauki i żeby nie straciła motywacji do pogłębiania wiedzy, żebym najlepiej wykorzystała czas, który mi pozostał i żebym zdała egzaminy przeprowadzane w dniach 25-28 kwietnia 2023r. Bardzo proszę o gorliwą modlitwę i wstawiennictwo.
Anna Anna z SuchaBeskidzka napisał/a 9 lutego 2021 o 23:51
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.
Bożena Bożena z Końskie napisał/a 29 marca 2020 o 18:05
Bardzo dziękuję za dzisiejsze kazanie ks. Stanisławowi, jak zwykle wysłuchałam go dziś na fb tak jak na żywo z wielkim zainteresowaniem i wyciszeniem...to wyjatkowy kapłan... Atmosfera tego Sanktuarium, co podkreślam zawsze jest niesamowita... Wczoraj około 13.oo podjechałam do Was, wierząc, że jest otwarte... i nie zawiodłam się... Nie wyobrażam sobie innego miejsca na modlitwę... DZIĘKUJĘ PROSZĘ O OPIEKĘ MATKĘ BOŻĄ WYCHOWAWCZYNIĘ
Irena Irena napisał/a 15 stycznia 2020 o 12:44
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję księdzu, który w maju podarowała mi podczas naszej wizyty w Sanktuarium piękną książkę i aniołka dla mojego synka Michasia. Teraz już wiem dlaczego dookoła Sanktuarium rośnie tyle krzewów jałowca, które nadają niesamowity klimat okolicy - tu zawsze jest Matka Boża.
Bożena Bożena z Końskie napisał/a 18 września 2017 o 20:41
Z wielką radością odwiedzam Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni. Atmosfera tego miejsca jest wyjątkowa, a Matka Boża Wychowawczyni czuwa nade mną i nad moimi bliskimi - czuję to a i o to się modlę. Dziękuję Kapłani i zakonnicy którzy pełnią tam posługę Bożą są szczerze oddani i bliscy sercem każdemu kto odwiedzi tę parafię.
Michał Michał z W-w napisał/a 5 czerwca 2017 o 07:54
Matko Boża proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Mateusz Mateusz napisał/a 17 czerwca 2016 o 14:15
Dziękuję Matko za to, że doświadczyłem Twojej opieki w moim życiu. Proszę Cie pomagaj mnie w rozeznawaniu mojej drogi życiowej.
Ewa Ewa z Radom napisał/a 14 marca 2016 o 05:27
Matucho ukochana,zawsze do Ciebie zwracam się z trudnimi sprawami. Ty zawsze pomagasz. Dziękuję Ci za opiekę nade mną.
marzena marzena z kraków napisał/a 4 grudnia 2015 o 04:49
dziękuję Ci Matko za nieustanną opiekę nad moimi dziećmi i proszę o dalsze łaski
Ewa Ewa z Końskie napisał/a 2 grudnia 2015 o 12:07
Maryjo moja Matko dziękuję za Twoją opiekę nade mną i moją rodziną. Kocham Cię Maryjo i proszę o dalszą Twoją opiekę, proszę wypraszaj mi potrzebne Łaski w mej ziemskiej pielgrzymce.