PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania, otrzymane łaski prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Kasia pisze:

  O pokore i opamietanie dla Ryszarda i Helgi , ich rodzenstwa oraz synow i synowe aby nie szkalowali i nie nastawali naa nasze zycie i zdrowie

 2. Dorota pisze:

  Maryjo proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka i poprawę warunków pracy dla Pawła i zgodę w ich małżeństwie

 3. ANNA pisze:

  Błagam nie udzwigam już tego wszystkiego daj mi wiary ,sily ,nadzieję ,że się uda wygrać ten proces w sądzie, że w pracy będę miała spokoj psychiczny i fizyczny,że droga którą chcę isc jest własciwa prowadzona przez ciebie…błagam daj nam zdrowie mi sily bez raka….milosc męża .zdrowie psychiczne i fizyczne ….spokoj ….zajmij się tym błagam….nie zostawiaj mnie proszę nie wysłuchanej..Anna

 4. EWa pisze:

  Matko proszę cię o zdrowie i uwolnienie w pracy od osób które mnie obgadują i działają przeciwko mnie i spraw żeby było jak dawniej i dobrą prace i zaliczenie egzaminu i tego jedynego chłopaka i zdrowie emocjonalne.

 5. Kasia pisze:

  Przez wstawiennictwo sw.Rity i sw.Charbela prpsze o wyjscie z problemow finansowych i stala prace dla mnie i mojego meza.A dla mamy o zdrowie i Boze blogoslawienstwo.

 6. Jan pisze:

  Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Boga Ojca wszechmogącego o zdrowie, szczęście w życiu, odpuszczenie grzechów, bezpieczną podróż i błogosławieństwo w każdym dniu dla Ireny oraz rodzin: Jana, Aleksandra, Piotra i Kazimierza.

 7. Justyna pisze:

  Matko boża proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żebym znalazła pracę stała dla mnie i dobra pracę dla mojego narzeczonego Tomka i proszę o to żeby moja matka przestała mnie gnębić i proszę oto żeby matka Tomka traktowała go dobrze a nie go gnebila

 8. Agnieszka pisze:

  Maryjo błagam o uzdrowienie scalenie malzenstwa i rodziny.Upros mam błogosławieństwo Boże i Miłosierdzie dla nas .

 9. Agnieszka pisze:

  Maryjo błagam o ocalenie uzdrowienie małżeństwa i rodziny .Nawrócenie męża .Tobie zawierzam nas wszystkich.Upros mam Boże Błogosławieństwo i łaski dla nas.

 10. Jan pisze:

  Proszę Panie Jezu za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie i obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Martyny, Jessie, Ireny, Małgorzaty, Michała i Jana.

 11. Adam pisze:

  Matko Boża błagam Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.

 12. Beata pisze:

  Matko Boża proszę Cię o zdrowie i pokój serca dla Agnieszki.

 13. Beata pisze:

  Matko Boża proszę Cię o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla syna Jakuba. Otaczaj go płaszczem swej opieki i prowadź po ścieżkach wiary, aby otworzył swe serce dla Boga.

 14. Kinga pisze:

  Matko Boża,proszę Cię pomóż Edycie dostać wymarzoną pracę. A mi pomóż znaleźć dobrego męża. Jeśli jest taka wola Pana Boga niech to będzie Łukasz wnuk sąsiadki.

 15. Michał pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
  Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
  I o to abym nie stracił pracy i wysokości wynagrodzenia.

 16. Mama pisze:

  Dziękuję za otrzymane Łaski Mateńko za Twoim wstawiennictwem i z ufnością i wiarą proszę-gdyż u Boga nie ma rzeczy niemożliwych jeśli tylko taka Jego wola jest – o Łaskę przemiany w małżeństwie syna o uzdrowienie relacji,o Łaskę cierpliwości, wzajemnego zrozumienia, radość , wyciszenie emocji, Łaskę zdrowia. Uproś Matuchno Boże błogosławieństwo dla tego małżeństwa i cudownych dzieci.Boze blogoslaw to małżeństwo

 17. Kinga pisze:

  Matko Boża,proszę Cię o pomoc w znalezieniu dobrego, ładnego i przystojnego męża. Jeśli jest taka wola Pana Boga niech to będzie Łukasz wnuk sąsiadki.

 18. diana pisze:

  Matko Boża proszę Cię dopomóż mojej córce Zosi dostać się na wymarzone studia. Matko spraw aby jej radość była Twoim udziałem. Prosi mama.

 19. diana pisze:

  Matko Boża proszę Cię dopomóż mojej córce Zosi dostać się na wymarzone studia. Chroń ją przed wszelkim złem, dodawaj jej sił i wzmacniaj w niej wiarę. Matko spraw aby jej radość była Twoim udziałem. Prosi mama.

 20. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla rodzeństwa, mamy i dziadka

 21. Jan pisze:

  Matko Boża wstawiaj się za nami u Pana Boga i wypraszaj dla naszej rodziny zdrowie, opiekę od zła, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo we wszystkich sprawach.

 22. Wieslawa pisze:

  Przez Serce Maryi prosze o Dary i Owoce Ducha Swietego abym mogla dobrze odbudowac moje zycie (jestem DDA)

 23. MAMA pisze:

  Matuchno Kochana, proszę Cię jak matka może tylko prosić najmocniej weź w opiekę moje córki. Za Twoim wstawiennictwem u Syna Twojego proszę o Matko Kochana o dar zdrowia dla nich, szczególnie dla młodszej, obecnie chorej,oraz o to by w życiu były dobrymi ludźmi i szanowały innych

 24. MAMA pisze:

  Matuchno Kochana, proszę Cię jak matka może tylko prosić najmocniej weź w opiekę moje córki. Za Twoim wstawiennictwem u Syna Twojego proszę o Matko Kochana o dar zdrowia dla nich, szczególnie dla młodszej, obecnie chorej,oraz o to by w życiu były dobrymi ludźmi i szanowały innych.

 25. Wiesława pisze:

  Matko Boża, proszę Cię uproś u Miłosiernego Boga łaskę uzdrowienia Krzysztofa z ciężkiej choroby.

 26. Andrea pisze:

  Proszę o wypełnienie się woli Bożej. Proszę o łaskę dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym związać się węzłami sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu się oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii. Jeżeli moim mężem ma być Łukasz, zgodnie z wolą Bożą proszę, żebyśmy znowu byli razem szczęśliwi. Proszę o uzdrowienie naszych ran przeszłości miłością. O łaskę przebaczenia i cud pojednania.
  Tak bardzo pragnę być już żoną i matką. Tak bardzo cierpię z samotności.
  Bardzo dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski i ciche cuda. Bóg zapłac. Amen

 27. Michał pisze:

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.

 28. Mama pisze:

  Proszę o Dary i Owoce Ducha Świętego dla Córek, zdrowie, piękną miłość oraz szczęśliwą sesję dla Emilki

 29. Jerzy pisze:

  Matko Święta wstaw się u swego syna bym wyzdrowiał z trapiących mnie chorób. Błagam Cię o Panno święta nie opuszczaj mnie.

 30. Mama pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji córek o życie według ewangelii i obronę ich przed złem o dobre wyniki w nauce i szczęście w miłości z dobrym chłopakiem katolikiem oraz zdrowie

 31. Mama pisze:

  Mateńko błagam pomóż córce zdać egzaminy na studiach i błogosław jej w całym życiu.

 32. Henryka pisze:

  Proszę o zdrowie i opiekę dla Joanny o pomoc w czekającej ją trudnej rozmowie i o dobrą pracę.

 33. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Kochana Matko o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 34. prośba pisze:

  Matko Boża, proszę o wszelkie łaski i zdrowie dla mamy Ireny.Proszę o prawidłowy przebieg operacji biodra w nadchodzącym tygodniu w dniu 5 czerwca, szczęśliwy pobyt w szpitalu i o dobrych lekarzy którzy się nią będą opiekować i skutecznie jej pomogą.Proszę aby operował wybrany operator.Proszę pomóż jej.

 35. ela pisze:

  Matko blagam pomoz ulzyj w moich cierpieniach, blagam pomoz w finansach,abym wygrala pieniadze i zaczela normalnie zyc,a nie jak teraz w leku,strachu i klamstwie
  blagam pomoz

 36. Justyna pisze:

  Matko Boża bardzo Cię proszę wyproś mi u Swojego Syna dar macierzyństwa

 37. Kinga pisze:

  Matko Boża,proszę Cię o łaskę znalezienia dobrego męża i zdrowe potomstwo.

 38. MARIA pisze:

  Prosze o zdrowie Boze blogoslawienstwo dla syna i odnalezienie kobiety zycia z ktora stworzy upragniona rodzine.

 39. MARIA pisze:

  Matko Boza wypraszaj zdrowie,ochrone od zla,szczesliwa podroz i obfite blogoslawienstwo Pana Jezusa we wszystkich sprawach moich i syna.

 40. Andrzej pisze:

  Matko pokornie błagam o uleczenie z choroby serca, żebym miał dobre ciśnienie i puls, żebym nie musiał mieć operacji oraz koronografi , aby nie zabrano mnie do szpitala.Błagam również Matko o siłę abym się tak nie męczył.Proszę również o opiekę nad moją żoną oraz błogosławieństwo dla rodziny. Amen.

 41. Justyna pisze:

  Matko Boża bardzo Cię proszę za Twoim wstawiennictwem wyproś mi u Swojego Syna dar macierzyństwa.

 42. zosia10 pisze:

  Kochana Matko !!! Proszę Cię o wyleczenie mnie z nałogów , natręctw, nerwicy, dopomóż by w naszej rodzinie panowała miłość i zgoda, aby dzieci napełnione były Duchem mądrości i Wiary a zmarli z naszej rodziny dostąpili przebaczenia win i mogli oglądać Oblicze BOGA!

 43. Zofia pisze:

  Matko, już wiele lat cierpię z powodu moich chorób. Straciłam już wiarę w uzdrowienie ,choć bardzo chciałabym wierzyć. Cierpieli moi rodzice, bliscy, teraz ja.Mamo przez Twoje Święte Ręce składam wszystkie nasze cierpienia pod Krzyżem Pana Jezusa za nawrócenie grzeszników i jako zadośćuczynienie za nasze winy. Amen. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, opiekę i miłość. Jezu, Maryjo ufam,i kocham Was !

 44. Michał pisze:

  Kochana Matko dziękuję za wszystko co otrzymałem w moim życiu, za wszystkie łaski, przepraszam za wszystko co było złe, za wszystkie błędy popełnione. Proszę Cię Maryjo o wstawienie się za mną u Pana Jezusa o uzdrowienie i odrodzenie naszego małżeństwa, scalenia na nowo naszego małżeństwa, a w nim przebaczenia, pojednania, zgody i miłości, abyśmy wrócili do siebie.

 45. Małgorzata pisze:

  Dziekuje za otrzymane łaski, proszę o opieke i Boże Błogosławieństwo w pracy dla mojego męża.

 46. Kinga pisze:

  Matko Boża, proszę Cię, aby Łukasz zgodził się pójść ze mną na wesele.

 47. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 48. prosba pisze:

  O zdrowie dla mojego brata, mojej mamy, dla mnie, o pomoc w złej sytuacji finansowej, o Boże błogosławieństwo dla naszej rodziny i o dary Ducha Świętego.
  O uwolnienia mojego brata z nałogu alkoholizmu.

 49. Wiesia pisze:

  przez Serce Maryi i Sw Jozefa za wstawiennictwem bl J. Popieluszki o znalezienie bezpiecznego ludzkiego mieszkania, niski czynsz, i pomoc w przeprowadzce, mieszkam w bardzo trudnych warunkach, to niszczy

 50. Siostra pisze:

  Kochana Matko Boża pozwól Edycie dostać się do wojska.

 51. Michał pisze:

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.

 52. Kinga pisze:

  Matko Boża,proszę pozwól dostać się Edycie do wojska. Niech będzie zdrowa. Niech nie traci wiary w Ciebie i Twojego Syna Jezusa Chrystusa, który jest Wielką Miłością.

 53. Justyna pisze:

  Proszę o nawrócenie dla Dawida oraz o odnalezienie kobiety życia z którą stworzy upragniona rodzinę

 54. Kinga pisze:

  Matko Boża, proszę Cię o pomoc w znalezieniu dobrego męża. Postaw go na mojej drodze i pozwól mi poznać Twój zamiar.

 55. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych 

 56. ANNA pisze:

  Błagam cie wysluchaj moich próśb…proszę o spokoj duszy i ciala, wierność mężą, Zycie bez raka, o wyjaśnienie sytuacji w mojej pracy , oto żeby biegly sądowy do sierpnia napisal opinię żebym tą sprawę wygrała….tak bardzo tego pragnę….proszę żeby źli ludzie odeszli na zawsze ode mnie i moich bliskich…anna

 57. Mama. pisze:

  Cudowny Jezu Miłosierny spraw by syn poznał dobrą dziewczynę Założył rodzinę Bogiem silną.

 58. Michał pisze:

  Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę byśmy mogli nadal być razem i cieszyć się naszymi dziećmi, by żona wróciła do mnie i umiała mnie na nowo pokochać.

 59. ela pisze:

  Matenko
  blagam pomoz zlituj sie nademna ,wysluchaj mych blagan

 60. Krzysztof pisze:

  w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski

 61. Małgorzata pisze:

  Mateńko błagam ulituj się nad samotnością Emilki i ześlij dla niej dobrego chłopaka katolika wolnego od nałogów zdrowie i błogosławieństwo oraz Dary Ducha świętego

 62. Michał pisze:

  Marko Boża proszę Cię o uzdrowienie i odrodzenie małżeństwa Agnieszki i Michała. Doprowadź nas proszę do siebie, ulecz nasze serca. Ułóż nasze małżeństwo i ułóż nasze życie na nowo. Proszę abyśmy odbudowali w sobie miłość, która nas kiedyś połączyła i abyśmy wrócili do siebie.

 63. Natalia pisze:

  Kochana Matko Boża,proszę,módl się za Jean-Michel’a.Prowadź go drogą Ewangelii,rozpalaj w jego sercu Miłość Boga i bliźniego.Najukochańsze Serca Jezusa i Maryi,powierzam Wam Jean-Michel’a.
  Jezu ufam Tobie.

 64. Ania pisze:

  Matko Przenajświętsza, Matko naszego wybawiciela Jezusa, z całego serca proszę Cię o opiekę nad moją rodziną: moimi dziećmi i mężem. Pomóż nam zamieszkać na swoim, chroń nas od złego i pomagaj nam każdego dnia naszego życia. Bardzo Ci dziękuję za wszystko, co do tej pory dla nas zrobiłaś. Bardzo Cię proszę – pomóż nam i nie zostawiaj nas w potrzebie. Amen.

 65. Kinga pisze:

  Moja ukochana Matko proszę Cię o pomoc w znalezieniu dobrego męża dla Kingi i Edyty oraz dobrej żony dla Pawła.

 66. Karolina pisze:

  Matko Boża proszę opiekuj się Krzysztofem i mną, pomóż nam przezwyciężyć problemy.

 67. Kinga pisze:

  Proszę o dary Ducha Świętego, potrzebne łaski, błogosławienstwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Kingi, Edyty, Pawła, Justyny i Marka.

 68. Czesława pisze:

  Matko Boża,proszę Cię o opiekę i zdrowie dla mojej córki Ani i jej dziecka, o szczęśliwy przebieg ciąży i i o szczęśliwy poród.

 69. Kinga pisze:

  Kochana Matko Boża, prosze Cię o pomoc w znalezieniu dobrego męża i zdrowe potomstwo.

 70. Karolina pisze:

  Matko Boża proszę o odbudowanie relacji Krzysztofa i mojej. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą pomóż nam założyć katolicką rodzinę.

 71. Dorota pisze:

  Maryjo proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych

 72. KASIA pisze:

  Mateńko Najdroższa proszę o łaskę uzdrowienia mojej mamy z nowotworu. Jezu ufam Tobie.

 73. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo Najświętsza o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 74. Żaneta pisze:

  Matko Boża prosze o spokoj w mojej rodzinie. Proszę rozwiąż problemy alkoholowe ojca bo nie mozemg z nim wytrzymać. Prosze pomóż nam i miej nas w opiece. Kochana matko wiem ze nam pomozesz. Blagam

 75. Jan pisze:

  Matko Boża wypraszaj zdrowie, ochronę od zła, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo Pana Jezusa we wszystkich sprawach dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii i Jana.

 76. ciocia pisze:

  Proszę Cię Mateńko, aby badania mojego bratanka wyszły dobrze. Spraw, aby dziecko rozwijało się dobrze, aby szło do przodu wbrew temu co wyszło w badaniach. Proszę, daj siłę mojemu bratu i bratowej, a także całej naszej rodzinie. Matko Przenajświętsza, dopomóż. Uzdrów to dzieciątko. Pozwól mu się dobrze, prawidłowo rozwijać. Błagam Cię Mateńko.

 77. Kinga pisze:

  Moja Najdroższa Matko, proszę Cię o szczególną pomoc podczas sesji na studiach dla mnie i brata Pawła. Daj mi dar mądrej mowy. I zaliczenia wszystkich egzaminów w pierwszym terminie.

 78. Kasia pisze:

  Matko Boża błagam Cię pomóż mi w obraniu właściwej drogi zawodowej i łaskę świetnej pracy, w której będę szanowana i doceniana.

 79. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Chryste błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo Najświętsza o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 80. Ewa pisze:

  Matuchno prosze cię o pomyślny powrót do zdrowia i poczucie własnej wartości i dobrą prace i odpowiednią i zaliczenie egzaminu praktycznego i miłość odwzajemnioną

 81. J. pisze:

  Maryjo, dziękuję Ci za ten mijający rok. Każde zdarzenie było dla mnie cenną lekcją. Proszę Cię, aby nadchodzący rok obfitował dla mnie i mojej rodziny w łaski boże. Proszę Cię o zdrowie dla rodziców i wszystkich członków naszej rodziny. Dopomóż, aby dolegliwość, która dokucza mi od jakiegoś czasu minęła. Proszę o radość i miłość w moim sercu. Naucz mnie wybaczać. Spraw, bym nie żywiła urazy do tych, którzy w jakiś sposób przyczynili się do moich smutków. Dopomóż mi w pomyślnym zdawaniu egzaminów i zaliczeń na studiach. Abym napisała pracę magisterską bardzo sprawnie, szybko i poprawnie. Proszę, abym odnalazła sens życia, abym odważniej stawiała kroki w swoim życiu i podejmowała dobre decyzje. Maryjo, ześlij na moją drogę tego odpowiedniego mężczyznę. Proszę Cię o wymarzonego męża dla mnie.

 82. Kinga pisze:

  Matko Boża,prosze Cię o pomoc podczas studiów dla mnie i brata Pawła. Pozwól nam szczęśliwie je skończyć.

 83. Michał pisze:

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania i przebaczenia. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 84. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Panie Jezu Chryste błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 85. Dorota pisze:

  Maryjo proszę o uzdrowienie rodziców Jana i Danuty z choroby nowotworowej oraz o zdrowie dla Anetty, u której wystąpiły komplikacje podczas zabiegu.

 86. Ta, która wierzy w Twoją moc pisze:

  Matko Przenajświętsza! Proszę, wysłuchaj naszych próśb. Proszę, aby Miłoszek urodził się zdrowy. Proszę, aby obawy lekarzy były bezpodstawne. Proszę, aby wszystko dobrze się rozwiązało. Matko, miej w opiece Miłoszka i całą naszą rodzinę.

 87. Kinga pisze:

  Kochana Matko Boża,prosze Cię o pomoc w znalezieniu dobrego męża i zdrowe potomstwo. Ty wiesz o kim ja myślę. Dziękuję za dotychczasowe łaski.

 88. Anna pisze:

  Najświętsza Mario Panno uproś łaski o które Cię proszę :zdrowie dla mojego synka Mateusza,Mamy ,Taty oraz proszę Cię aby wszystkie trudności losu ,te materialne dobrze się zakończyły i dały mi i mojemu dziecku spokój wewnętrzny.Amen

 89. mąż i tata pisze:

  Matko Boża proszę Cię abyś połączyła i odrodziła małżeństwo Agnieszki i Michała. Spraw proszę abyśmy wrócili do siebie, by moc sakramentu małżeństwa pokonała wszelkie trudności i przeszkody, a miłość, która nas kiedyś połączyła, aby odrodziła się w naszych sercach.

 90. Katarzyna pisze:

  Matko Boża weż pod swoją opiekę mnie i mojego ukochanego synka i pomóż nam iść razem przez życie.Dopomagaj nam zawsze i wszędzie.

 91. Karolina pisze:

  Matko Boża proszę o opiekę nad moją relacją z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą pomóż nam przezwyciężyć trudności i założyć katolicką rodzinę.

 92. Marta pisze:

  Matko Boża, wyproś u Swego Syna o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza do Świąt Bożego Narodzenia 2018 r. oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

 93. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę za moją mamę śp Janinę, wszystkich zmarłych z mojej i męża rodziny oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.

 94. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Chryste błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 95. Bożena pisze:

  Matko Najukochańsza odrzucaj odemnie i mojej rodziny złych ludzi ,proszę o zdrowie dla mojego syna i wnuka .

 96. J. pisze:

  Proszę o miłość, miłość do siebie, do ludzi, do Boga. Proszę o ukojenie mojego bólu. Proszę o jego miłość.

 97. Małgorzata pisze:

  Matko BOŻA I NASZA błagam o wstawiennictwo za mna i moim synem Mateuszem jestesmy w dramatycznej sytuacji finansowym i mieszkaniowym błagam uproś dla nas łaski które tak bardzo potrzebujemy, Twoja Małgorzata

 98. Syn pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.

 99. Michał pisze:

  Matko Boża proszę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do sakramentalnego męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.

 100. Agnieszka pisze:

  Matko Boska proszę Cię o modlitwę za Leona, abyś go uzdrowił. Miej go w opiece.

 101. Barbara pisze:

  Matko Boża Czrnecka prosze Cie o uzdrowienie dla 23letniej Marty i o ulge w cierpieniu dla niej.

 102. Jolanta pisze:

  Matko Przenajświętsza! Już tyle razy mi pomogłaś i wierzę w Twoją moc. Uzdrów naszą relację między mną i Tomaszem. Dopomóż byśmy się pogodzili, byśmy już nie żywili do siebie urazy. Spraw aby było między nami tak jak na początku znajomości. Pomóż nam rozwiązać ten konflikt. Spraw, by Tomasz zaczął ze mną normalnie rozmawiać. Matko Kochana, proszę, dopomóż, abyśmy z Tomaszem stworzyli bardzo dobrą relację wypełnioną miłością, wiernością, uczciwością i wzajemnym szacunkiem. Matko w Twoją opiekę powierzam naszą relację.

 103. Elżbieta pisze:

  Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama Elżbieta

 104. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 105. Beata pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego kolegę, by wreszcie zaczął myśleć nad tym co robi I zawsze podejmował mądre decyzje oraz odwagę I siłę w uwolnieniu się od ludzi, którzy go wykorzystują

 106. Karolina pisze:

  Matko Boża proszę o błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli to jest zgodne z Wolą Bożą proszę abyśmy mogli założyć szczęśliwą, katolicką rodzinę.Tobie oddaję naszą relację i całe moje życie.

 107. Kasia pisze:

  Proszę Matkę Bożą o opiekę nad moją rodziną, zdrowie dla męża, Boże błogosławieństwo dla córek i pomocy Ducha Świętego dla nas wszystkich w tym trudnym czasie. Dziękuję.

 108. m.u pisze:

  Mateczko pomóż mnie i moim dzieciom przetwac te trudne chwile.Pobłogosław moje małżenstwo niech stanie się według Twojej woli Pod Twoją Obronę

 109. Karolina pisze:

  Matko Boża proszę o Błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Boża proszę abyśmy mogli założyć katolicką rodzinę.

 110. Wanda Regina pisze:

  Cudowna Matko proszę o łaskę powrotu do zdrowia,pomoc w moich troskach i kłopotach.

 111. Jolanta pisze:

  Matko Przenajświętsza, proszę Cię o to, aby z dzieckiem, które jest w łonie Ewy wszystko było w porządku. Spraw proszę, aby rozwijało się ono prawidło i przyszło na świat całe i zdrowe. Miej w opiece moich Rodziców. Pozwól im cieszyć się zdrowiem. Matko, dopomóż proszę, aby noga Piotrka wróciła do sprawności, aby było widać efekty operacji. Miej Mateńko w opiece Sylwię. Spraw by szybko doszła do siebie po tym co ją spotkało. Powierzam Matko Przenajświętsza całą naszą rodzinę w Twoją opiekę, prowadź nas przez życie obronną ręką. Rozjaśniaj nam ciemności. Spraw byśmy kroczyli dobrą drogą. Miej w opiece również Tomka i dopomóż abyśmy stworzyli dobry i silny związek, oparty na wzajemnym zaufaniu, wierności i miłości.

 112. Piotr pisze:

  Matko Boża proszę o zdrowie dla mnie i Małgorzaty oraz o potrzebne łaski dla naszych rodzin i o czystą miłość między nami.

 113. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 114. Monika J pisze:

  Matko Boza , prosze o nawrocenie dla mojego meza Marcina oraz jego rodziny oraz prosze o to aby jego brat widywal sie czesciej ze swoim synkiem i aby kochal go ojcowskim sercem Prosze o laske uzdrowienia mojej siostry oraz ratunek dla jej malzenstwa aby jej maz juz teraz byla zawsze przy rodzinie. Prosze Cie Matenko Kochana o laske uzdrowienia z nalogu picia Jarka. Opiekuj sie nami , Bog zaplac!

 115. Michał pisze:

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.

 116. Michał pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji zmarłego w dziadka Mariana Wiatra o przebaczenie grzechów i Niebo dla Niego.

 117. Ewa pisze:

  Maryjo proszę cię o zdrowie i poczucie własnej wartości i łaskę lepszej pracy i pozytywny wynik egzaminu praktycznego i dobrego chłopaka.

 118. Michał pisze:

  Matko Boża proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami, pobudzi nas na nowo do miłości. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności oraz przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody.

 119. Kinga pisze:

  Matko Boża, proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy blisko mojego rodzinnego domu oraz w zaczęciu studiów katechetycznych w Radomiu.

 120. Krzysztof pisze:

  w intencjach Krzysztofa w różnych moich intencjach

 121. Kinga pisze:

  Kochana Matko Boża spraw proszę, żeby drogi moje i mojego ukochanego Marcina znowu się zeszły. Jeśli jest taka wola Pana Boga niech on zostanie moim mężem.

 122. Kasia pisze:

  O pokorę dla pani Kupka i wszystkich wrogów naszej rodziny.

 123. m.u. pisze:

  Matko Święta prosze o wsparcie mojej rodziny w trudnych chwilach w życiu Tobie sie polecamy Pod Twoją Obronę

 124. Kinga pisze:

  Kochana Matko Boża, proszę Cię o pomoc w znalezieniu satysfakcjonującej i dobrej pracy blisko domu. Proszę o pomoc w znalezieniu dobrego męża. Jeśli jest taka wola Pana, proszę żeby to był Marcin, za którym bardzo tęsknie i którego kocham.

 125. Ewa pisze:

  Matuchno Niebieska proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i dobrą prace i zdanie ważnego egzaminu i dobrego męża dla mnie i wszelkie potrzebne łaski.

 126. Jolanta pisze:

  Dziękuję za łaski, które do tej pory otrzymałam. Chwała Tobie Mateńsko za to. Proszę o wstawiennictwo o zdrowie dla rodziców i brata oraz bratowej. Proszę o błogosławieństwo małżeństwa Ewy i Piotra oraz możliwość spełnienia się nich w roli rodziców. Proszę Cię Matko Przenajświętsza o uśmiech na mojej twarzy, przebaczenie dla ludzi, którzy w jakiś sposób mnie skrzywdzili oraz bardzo proszę o napełnienie mojego serca miłością i radością. Proszę o wspaniałego męża.

 127. MK pisze:

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa,aby rozwiązały się problemy.

 128. Kinga pisze:

  Kochana Matko Boża wiem, że nigdy nie zostawiasz mnie w potrzebie, więc proszę Cię i teraz o pomoc w znalezieniu dobrego, szanującego i kochającego mnie męża. Ale jeśli jest taka wola Pana Boga, proszę żeby był to mój ukochany Marcin. Mniej go zawsze w swej opiece.

 129. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za Kasię aby znalazła dobra pracę i aby sąd przyznał jej mieszkanie na własność.

 130. m.u pisze:

  Dziekuje SWieta Matko za wspomożenie w cieżkich chwilach.Urodziłam dzieki TWojemu wsparciu zdrowego syna i Tobie go zawieżam Pod Twoją Obronę

 131. Ewa pisze:

  Matko Boża proszę cię o znalezienie dobrej pracy.

 132. Ciach Mikołaj pisze:

  O zdrowie dla naszego Synka Kacperka. O zgodę w rodzinie. O błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia.

 133. Krzysztof pisze:

  o załatwienie różnych moich ważnych spraw rozwiązanie problemów

 134. Michał pisze:

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, byśmy mogli znów być razem.

 135. syn pisze:

  Proszę Cię Matko Boża w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (mimo złych wyników badań markerów nowotworowych) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 136. Lucyna . pisze:

  Mateńko Najdroższa błagam o Twoją pomoc ,spraw by syn poznał dobrą dziewczynę.Zabierz smutne dni okaż Miłosierdzie swoje .

 137. m.u pisze:

  Dziekujemy Święta Mateczko za wszystkie łaski które do tej pory nas spotkały i proszę o dalsze łaski dla mnie i synów i o szczęśliwe donoszenie trzeciego synka BĄDŹ NAM MIŁOŚCIWA

 138. Łukasz pisze:

  Matko Boża proszę Cię, aby sytuacja w pracy dobrze się układała i abym był zdrowy.

 139. m.u pisze:

  Wspomóż Święta Matko mnie i moje dzieci razem z nienarodzonym żebyśmy mieli siłe do dalszej walki o zdrowie i o donoszenie ciąży w tym trudnym dla nas czasie POD TWOJĄ OBRONĘ SIĘ ICIEKAMY

 140. Żona pisze:

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojego męża Dariusza. Pozwól aby jeszcze mógł cieszyć się życiem i patrzeć jak dorasta jego syn. Wyproś łaski dla niego. Pociesz go w bólu. Wysłuchaj moja pokorną prośbę.

 141. m.u pisze:

  Pod Twoją Obronę się uciekam wesprzyj mnie i moje dziecko dodaj nam siły przez resztę ciąży Matko moja

 142. Kinga pisze:

  Matko Przenajświętsza, proszę Cię o spełnienie się w pracy, proszę żeby moja obecna praca przyniosła dobre owoce. Proszę o stabilizację w życiu. Poznanie prawdziwej, odwzajemnionej miłości oraz o pobłogosławienie zdrowym potomstwem.

 143. Kierowca pisze:

  Przepraszam Cię Matko Najświętsza,że mimo iż prawo jazdy wymodliłam z Twoją pomocą, dzisiaj świadomie stworzyłam zagrożenie (jazda na czerwonym). Obiecałam Ci jeździć dobrze, a tu dałam przyzwolenie na wielkie zło. Proszę Cię, wymódl mi siłę przeciwstawiania się złu.

 144. Kamil pisze:

  Czcigodna Matko proszę Cię o uleczenie z mojej lekoopornej epilepsji, spraw aby w końcu zaczęły jakieś lekki być skuteczne. Dziękuje za wszystkie otrzymane laski które otrzymałem od Ciebie.
  Twój wielbiciel
  Kamil

 145. Ewa pisze:

  Maryjo proszę cię o znalezienie pracy odpowiedniej i pomyślność w pracy i żebym nie straciła pracy i potrzebne łaski.

 146. m.u. pisze:

  Matko Święta dziękuję za wszystkie łaski jakie zesłałaś dla moich synów i proszę o dalsze wsparcie w mojej ciąży oby była bez bólu cierpienia i niepewności dodaj mi siły żebym dała rade donosić do końca Tobie polecam moje nienarodzone dziecko i siebie Pod Twoją Obronę się uciekamy

 147. A.Kaczkiełło pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o powrót do zdrowia ciężko chorego Filipa

 148. Łukasz pisze:

  Matko Boża proszę Cię o łaskę znalezienia stałej pracy i pomyślnego wyniku rozmów kwalifikacyjnych.

 149. M.U. pisze:

  Błagam Cie Swieta Matko o wspomozenie i modlitwe w intencji mojej ciąży,o zdrowie dziecka i moje,prosze o wiecej sił żebym mogła zajmować się synami którzy już są w domu i nie musiała leżec,bo nie mam nikogo oprócz ciebie kto by mi pomógł Posze o modlitwe

 150. Michał pisze:

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.

 151. syn pisze:

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii.

 152. Grażyna pisze:

  Zwracam się do Matki Bożej Karmelitańskiej-Matki Bożej Szkaplerznej w Dniu Jej Swięta o Laskę wyrwaniw z nałogów:Natalii,Marcina oraz Mikołaja.Matko Boża nie odmów biednym grzesznikom,walczącym z cieżkimi nałogami Swojej pomocy i wsparcia w walce o życie.Matko Boża Wspomożenie Chorych Módl się za nami.BógZapłać Ojcom Karmelitom,dziękuję .Grażyna

 153. krysia pisze:

  Matko Boża, proszę o zdrowie i boże błogosławieństwo dla Tadzika, Romci, Łukasza, taty, Cecylii, Marka, Janka, Eweliny, Konradka i Natalii. Otaczaj nas płaszczem Swojej opieki.

 154. Jan pisze:

  Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o obfite błogosławieństwo, przebaczenie grzechów i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Matko Boża, módl się za nami.

 155. Krzysztof pisze:

  w różnych moich intencjach o zdrowie i załatwienie różnych ważnych spraw

 156. m.u. pisze:

  Matko Boża, błagam Cię o zdrowie dla mnie i wszystkich moich dzieci. Proszę o wspomożenie w moim trudzie i więcej sił. Oddal ode mnie strach który mnie paraliżuje. Pod Twoją Obronę nas oddaje.

 157. mąż i tata pisze:

  Matko Boża proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami. Proszę, aby Żona wróciła do sakramentalnego męża i nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo.

 158. Ewa pisze:

  żebym nie ufała fałszywym osobom i trzymała się z dala

 159. Ewa pisze:

  Pani moja zachowaj mnie od fałszywych osób i żeby mnie miała zaufania do takich ludzi.

 160. Dorota pisze:

  Matko proszę nie opuszczaj mnie. Proszę Ty się tym zajmij. Matko pomóż mi, niech wróci. ulżyj mojemu cierpieniu ja już dłużej nie potrafię.

 161. syn pisze:

  Matko Boża proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po kolejnej chemioterapii.

 162. m.u. pisze:

  Matko błagam o pomoc Pomóż mnie i mojemu mężowi odnów w nas przysięgę małżeńską wspieraj nas w naszej miłości spraw żebyśmy o sobie nie zapomnieli wspieraj też nasze dzieci prosze o cud żebyśmy zostali rodziną zebyśmy co złe zapomnieli bądź wola twoja

 163. Teresa pisze:

  Matko Najświętsza wstaw się za moją śp mamą Karoliną u swojego syna Pana Naszego Jezusa Chrystusa o radość życia wiecznego. Prosi córka Teresa

 164. m.u. pisze:

  proszę zmiłuj się nad naszym małżeństwem Tobie je polecam bądź wola Twoja

 165. m.u. pisze:

  Matko Boża prosze Cie o ratunek dla nas mnie i męża o opamiętanie o miłość polecam nas pod Twoją obrone, zawierzam Ci moje małżeństwo, pomóż

 166. Kinga pisze:

  Matko proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy blisko mojego ukochanego, nie pozwól żebyśmy byli daleko od siebie, proszę Cię również o łaskę macierzyństwa.

 167. Sylwia pisze:

  Kochany Panie Boże, Kochana Maryjo… Dziękuję Ci za pomyślną operację kręgosłupa. Proszę Cię o dar zdrowia dla mnie, szybki powrót do sprawności po operacji kręgosłupa i aby problemy z kolanami i stawami się skończyły, bym mogła Cieszyć się ogólnie dobrym zdrowiem i wszystkie dolegliwości minęły. Niech szatan nie rządzi mną i moim życiem, wyrzuć wszelkie zło z mojego serca i błędnę myśli. Błagam o wsparcie finansowe, pomoc w wygranej na loterii, abym sama skreśliła trafnie lub system wylosował szczęśliwe liczby Proszę też o narodziny zdrowego dziecka dla mojej siostry. Amen, Twoja córka Sylwia

 168. Jolanta pisze:

  Matko Boża, proszę o zdrowie dla rodziców. Dopomóż by małżeństwo, które zostanie zawarte przez mojego brata i jego narzeczoną w najbliższym czasie było zgodne i trwałe, pełne miłości i radości, a także wzajemnego zrozumienia. Ześlij na moją drogę mężczyznę, z którym stworzę prawdziwy związek, a później rodzinę. Bym w końcu mogła powiedzieć o swoim życiu, że jestem w pełni szczęśliwa. Dopomóż, bym mogła przebaczyć wszystkim, którzy w jakiś sposób mnie zranili. Otwórz moje serce na nową miłość. Proszę również o dobrą pracę, pomyślne zdanie egzaminów na studiach i wszelkie łaski na dalszych drogach mojego życia.

 169. Ewa pisze:

  Matko Boża proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i znalezienie dobrej pracy i pomyślność w pracy i w moim utrapieniu i pokonanie stresu i pomyślność w nauce i znalezienie dobrego chłopaka.

 170. Maria pisze:

  O Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski oraz światło Ducha św. we wszystkich moich bardzo trudnych sprawach rodzinnych, zawodowych i osobistych

 171. Małgorzata pisze:

  Matko Boża , Pani z Czarnej wyrażając wdzięczność za wstawiennictwo Twoje i wiele otrzymanych łask i darów , nadal z wiarą i ufnością Tobie powierzam dziecko i Annę na czas oczekiwania , abyś otaczała ich płaszczem swej opieki i bezpiecznie prowadziła do szczęśliwego rozwiązania we właściwym czasie .

 172. Kinga pisze:

  Proszę w int. dziękczynno-błagalnej we wszystkich intencjach noszonych w sercu, o łaskę zdrowia duszy i ciała, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, o łaskę znalezienia dobrej pracy w Lublinie oraz łaskę macierzyństwa z moim ukochanym.

 173. Kinga pisze:

  Kochana Matko Boża proszę Cię o pobłogosławienie mnie i Marcina zdrowym potomstwem. Nie pozwól, żeby nasze drogi się rozeszły.

 174. Katarzyna pisze:

  Matko Boska proszę o pokorę, nawrócenie do Boga i przemianę na lepsze dla Helgi, Ryszarda, Adama, Andrzeja, Elżbiety, ich dzieci, Leona którzy zajmują się czarną magią i chcą się koniecznie naszą rodzinę zniszczyć i pozbyć się poprzez śmieć naszą.

 175. Katarzyna pisze:

  Matko Boża proszę pomóż mi w drodze mojego życia. Bóg zapłać. Katarzyna.

 176. Katarzyna pisze:

  Matko Boża mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę pomóż mi w drodze mojego życia. Bóg zapłać. Katarzyna.

 177. Katarzyna pisze:

  Matko Boża proszę wyjednaj mi przychylność Boga i tak bardzo potrzebne mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę…
  Pomóż mi w drodze mojego życia. Bóg zapłać. Katarzyna.

 178. Katarzyna pisze:

  Matko Boża proszę wyjednaj mi przychylność Boga i tak bardzo potrzebne mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę…
  Proszę o szlachetnego męża, z którym połączę się w sakramencie małżeństwa w kościele katolickim, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem i mojego chorego syna; proszę także o zdrowie i szczęście dla moich dzieci; proszę aby mój syn zaczął mówić; spraw aby stał się cud – wiesz jaki; wskaż mi dobrą drogę zmian, o których myślę; postaw na mojej drodze życia mądrych ludzi. Bóg zapłać. Katarzyna.

 179. Kinga pisze:

  Kochana Matko Boża proszę Cię o błogosławieństwo zdrowym potomstwem z moim ukochanym Marcinem. Nie pozwól, żeby nasze drogi się rozeszły.

 180. Marcin pisze:

  Matko Boża proszę o dobrą i wierną żonę oraz o dobrą pracę. Proszę o umocnienie miłości mojej i Magdy by przejrzała na oczy i wszystko zrozumiała, otocz ją opieką i łaską.

 181. Danuta pisze:

  Matko kochana, prosze o pojednanie z moim ukochanym. Pomóż nam zbudować szczęśliwy związek. Spraw aby zniknęła pycha, gniew i nieporozumienia. Wstaw się Matko proszę u swojego Syna za nami.

 182. Dorota pisze:

  Matko Boża Czarnecka Święta Maryjo proszę uratuj i uzdrów nasz związek, proszę Maryjo dodaj mu siły, niech mi ofiaruje swoją przyjaźń, niech wróci jako prawdziwy przyjaciel.
  Matko Boża Ty się tym zajmij. Ufam, że mnie nigdy nie opuścisz w tej potrzebie.

 183. Dorota pisze:

  Święta Maryjo proszę uratuj i uzdrów nasz związek, proszę Maryjo dodaj mu siły, niech mi ofiaruje swoją przyjaźń, niech wróci jako prawdziwy przyjaciel.
  Matko Boża Ty się tym zajmij.

 184. Twoja czcicielka pisze:

  Proszę Cię Matuchno o uzdrowienie dla Roberta, nawrócenie i wszelkie potrzebne łaski dla niego i jego rodziny. Proszę Cię również Mateńko o nawrócenie Zbigniewa, o uzdrowienie jego nogi, uwolnienie od nałogu palenia, o uzdrowienie Bogdana.

 185. małgorzata pisze:

  Matko Boża proszę o wstawiennictwo w intencji o łaske małżeństwa i macierzyństwa z Bogdanem

 186. Halina pisze:

  Halina: Matko Boża gorąco proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa dla mojego syna Jacka o dobre zdrowie, zmianę pracy, żeby dostał ją tutaj w Polsce, dobrze płatną i w pomieszczeniu,o wstręt do picia alkoholu, który rujnuje jego zdrowie i rodzi niezgodę w małżeństwie. Zona Małgorzata ciągle wysyła go za granicę, kocha tylko pieniądze, pieniądze tylko się liczą a on, na papierze jest żonaty. Żeby go Małgorzata wspierała, bo jakie to małżeństwo a są jeszcze młodzi,a córka ich 14-latka stroni od ojca, on jest załamany, nie ma prawa głosu, żona tego nie akceptuje. On musi iść do lekarza a nie ma wsparcia. Matko Najmilsza błagam Cię o pomoc, o ratunek w tej ciężkiej sprawie.Modlę się dużo i cierpię.

 187. Danuta pisze:

  Kochana Matko, proszę o pojednanie z moim ukochanym, spraw proszę, aby się do mnie odezwał.

 188. M.U. pisze:

  Prosze CIebie Matko o modlitwę za moje małżeństwo o opamiętanie sie mojego męża o spokój moich dzieci zebysmy mogli sobie przypomniec dobre chwile i wybaczyc to co złe bysmy byli wszyscy razem nie z obowiazku a z miłości Pod TWoją Obronę

 189. Małgorzata pisze:

  Matko Boża, Pani z Czarnej Twojemu wstawiennictwu u Miłosiernego Boga powierzam dziecko i Annę w stanie błogosławionym , wyjednaj im Najdroższa Matko potrzebne łaski , szczególnie zdrowie , pomoc dobrych i mądrych ludzi , chroń od zła i niebezpieczeństw .

 190. Ewa pisze:

  Maryjo proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i znalezienie dobrej pracy i dobrego przełożonego i żebym była ceniona i wszelkie potrzebne łaski i pomyślność w nauce i znalezienie chłopaka.

 191. barbara pisze:

  Prosze o modlitwe za sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza w sprawie rozwodowej,ochrone nierozerwalnosci malzenskiej,cudowne uzdrowienie i nawrocenie–za Marcina o laske zdrowia i radosc zycia–za Grzegorza i Rafala o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien i zniewolen.

 192. mąż i tata pisze:

  Matko Boża proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami, pobudzi nas na nowo do miłości. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności oraz przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody. Proszę, aby Żona wróciła do sakramentalnego męża i nie spotykała się z innym mężczyzną.

 193. Małgorzata pisze:

  Matko Boża pomóż mi żeby Bogdan do mnie wrócił

 194. Małgorzata pisze:

  Matko Boża, proszę Cię otocz swoją opieką mojego chrzestniaka Dawida-jest alkoholikiem i się już poddał.Proszę o ratunek dla niego.Matko Boża,oddal od niego to złe towarzystwo,u których mieszka, spraw żeby poszedł ponownie na leczenie i żeby rodzice nie odsuwali się od niego i przyjęli go do domu.

 195. Katarzyna pisze:

  Matko Boża Czarnecka proszę wyjednaj mi przychylność Boga i tak bardzo potrzebne mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę… Proszę o szlachetnego męża, z którym połączę się w sakramencie małżeństwa w kościele katolickim, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem i mojego chorego syna; proszę także o zdrowie i szczęście dla moich dzieci; proszę aby mój syn zaczął mówić; spraw aby stał się cud – wiesz jaki; wskaż mi dobrą drogę zmian, o których myślę; postaw na mojej drodze życia mądrych ludzi. Bóg zapłać. Katarzyna.

 196. Małgorzata pisze:

  Matko Boża pomóż mi żeby bogdan do mnie wrócił i pomóż mi stworzyć z nim rodzinę

 197. Katarzyna pisze:

  Matko Boża Czarnecka proszę o szlachetnego męża, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem i mojego chorego syna; wskaż mi dobrą drogę zmian, o których myślę; postaw na mojej drodze życia mądrych ludzi, daj mi siłę godnie przetrwać i znieść moje życie; udziel nam wszelkich łask. Bóg zapłać. Katarzyna.

 198. Mama ignasia pisze:

  Mateczko pomoglas mi juz tyle razy i znow moj synek zachorowal poratuj nas zeby mial dobre wyniki badan zeby byl zdrowy pomoz i wesprzyj tak jak wtedy gdy czuwalas nad jego szpitalnym lozeczkiem przez 53 dni po urodzeniu Tobie go polecalam i polecam prowadz go przez zycie bez chorób, Pod Twoja Obrone

 199. syn pisze:

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii i radioterapii), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.

 200. mąż i tata pisze:

  Maryjo Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo i rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia i nawrócenia dla nas.

 201. Michał pisze:

  Matko Boża proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo i rodzinę.

 202. kasia pisze:

  Proszę o dar prawdziwej i odwzajemnionej miłości – abym została połączona z moją drugą połówką, która będzie chciała założyć ze mną rodzinę i spędzić ze mną resztę swojego życia

 203. Ewa pisze:

  Matko proszę cię o zdrowie i znalezienie pracy biurowej i pomyślność w moim utrapieniu i pomoc w nauce i zdanie egzaminów i znalezienie chłopaka.

 204. sakramentalny mąz pisze:

  Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby Agnieszka wróciła do sakramentalnego męża.

 205. tata pisze:

  Matko Boża Czarnecka proszę Ciebie o wstawiennictwo za moja córkę, aby nawróciła się do Boga i wyzwoliła się z nałogu alkoholizmu.

 206. Honorka pisze:

  Matko Boża Czarnecka proszę Cię o Twoją Matczyną opiekę i ochronę przed złem dla mnie. Proszę Matko o odmianę serca dla złego, które mnie gnębi i proszę zniweczenie wszystkich złych zamiarów wobec mnie.

 207. mama pisze:

  Matko Boża.Proszę wstaw się u swego Syna. By moja córka Małgosia wyszła z anoreksji, depresji i powróciła do kościoła.

 208. twoja czcicielka pisze:

  Najukochansza Matuchno blagam o dary Ducha Swietego dla moich synow oraz dar zalozenia katolickich rodzin i ojcostwa dla nich . Matenko podaruj mnie te laski o ktore bardzo prosze.

 209. Ewa pisze:

  Matko Boża proszę cię o opiekę i zdrowie i potrzebne łaski dla moich bliskich których noszę w myślach i rodziny.

 210. Syn pisze:

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.

 211. mąż i tata pisze:

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia i nawrócenia, aby Żona nie spotykała się z innym mężczyzną.