PARAFIA: INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Intencje Mszy Świętych 11.11 – 17.11.2019 r.

Poniedziałek  11.11.2019 r. Święto Niepodległości.
17:00 1. † Bogusław Kaczmarczyk – od uczestników Pogrzebu.
2. Wypominki Listopadowe. 
Wtorek 12.11.2019 r.
17:00 1. Listopadowe.
2. †† Jadwiga, Franciszek Bieniek – od brata Janka z Rodziną.
Środa 13.11.2019 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2.  Listopadowe.
Czwartek 14.11.2019 r. 
17:00 1. † Grzegorz Misiowiec – od uczestników Pogrzebu.
2. Listopadowe.
Piątek 15.11.2019 r. 
17:00 1. Listopadowe.
2. † Grzegorz Misiowiec – od pracowników Urzędu Miejskiego w Stąporkowie oraz pracowników Centrum Usług Wspólnych. 
Sobota 16.11.2019 r. 
17:00 1. Listopadowe.
2.  Dziękczynna w 30 rocz. urodzin Syna Mariusza o błog. Boże, opiekę M.B. Wychowawczyni i wszelkie potrzebne łaski.
Niedziela 17.11.2019 r. 
08:30 1. †† Tomasz Fitas w 4 rocz. śmierci oraz zmarłych z Rodzin Fitasów i Trudnosów.
2. † Grzegorz Dajczer w 2 rocz. śmierci.
11:00 1. Za Parafian.
2. † Tadeusz Krawczyński w 6 rocz. śmierci.
17:00 1. Listopadowe.
2. † Józef Kozubski w 20 rocz. śmierci.

Intencje Mszy Świętych 04.11 – 10.11.2019 r.

Poniedziałek  04.11.2019 r. 
17:00 1. Wypominki roczne.
2. Listopadowe. 
Wtorek 05.11.2019 r.
17:00 1. Listopadowe.
2. † Grzegorz Misiowiec – od koleżanek i kolegów  córki Eweliny z gminy Przeworsk.
Środa 06.11.2019 r. 
17:00 1. Listopadowe.
2. † Barbara Grabczak.
Czwartek 07.11.2019 r. I Czwartek
17:00 1. O powołania kapłańskie i zakonne.
2. Listopadowe.
Piątek 08.11.2019 r. 
17:00 1. Listopadowe.
2. † Grzegorz Misiowiec – od pracowników Urzędu Miejskiego w Stąporkowie oraz pracowników Centrum Usług Wspólnych. 
Sobota 09.11.2019 r. 
17:00 1. Listopadowe.
2. †† Piotr, Mirosław Gonciarz; Antoni i Krystyna Kowalczyk.
Niedziela 10.11.2019 r. 
08:30 1. † Józef Walus.
2. † Marcin Ziętek.
11:00 1. Za Parafian.
2. † Ks. Jan Kudłacik.
17:00 1. Listopadowe.
2. †† Michał, Helena, Józef, Józefa i Tadeusz.

Intencje Mszy Świętych 28.10. – 03.11.2019 r.

Poniedziałek 28.10.2019 r. 
16:00 1. †† Paulina i Teofil Kos.
2. † Grzegorz Misiowiec – od koleżanek i kolegów córki Eweliny z gminy Przeworsk.
Wtorek 29.10.2019 r. 
17:00 1. † Czesław Dzwonkowski – od uczestników pogrzebu.
2. O Boże błog. i opiekę M.B.W. dla mieszkańców Grzybowa.
Środa 30.10.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.W dla Adama.
Czwartek 31.10.2019 r. 
17:00 1. †† Edward w rocz. śmierci, Irena, Marek, Mirosława, Franciszek, Marianna, Czesław, Lucyna, Marian, Halina z rodz. Jedynaków.
2. † Teresa Bakalarczyk w 24 rocz. śmierci.
Piątek 01.11.2019 r. Wszystkich Świętych
08:30 1. †† Alina, Eugeniusz, Andrzej, Genowefa Sroka; Antoni, Helena, Elżbieta, Tadeusz Zamachowscy.
2. † Marianna, Wacław Kowalczyk; Józef Kuśmierczyk.
11:00 1. Za Parafian.
17:00 1.  Listopadowe.
2. †† Jadwiga, Stanisław, Waldemar Rycerscy; Stefan, Anna Czajkowscy; Janina i Stanisław Erbel.
Sobota 02.11.2019 r. Dzień Zaduszny.
08:30 1. †† Bogusław Kaczmarczyk – od uczestników pogrzebu.
11:00 1. †† Marianna Fitas; Stefan Gwarek; Ludwik i Antonina Ciaś .
17:00 1. Listopadowe.
2. † Grzegorz Misiowiec – od uczestników pogrzebu.
Niedziela 03.11.2019 r. 
08:30 1. † Adam Duma.
2. †† Franciszek, Helena Młodawscy; Józef, Weronika Sorbian; Anna i Antoni Przychodnia.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Tomasz, Zdzisław Sidor; Stanisław i Marianna Zynkowscy; Sabina Dąbrowska.
17:00 1. Listopadowe.
2. †† Paweł Opara i Edyta Maleszak.

Intencje Mszy Świętych 21.10. – 27.10.2019 r.

Poniedziałek 21.10.2019 r. 
16:00 1. † Grzegorz Misiowiec – od sąsiadów z ul. Konopnickiej 1.
2. † Stanisława Kowalczyk – od uczestników pogrzebu.
Wtorek 22.10.2019 r. 
17:00 1. †† Daniela, Józef, Wiesław Kusiak.
2. † Dawid Młynarczyk – od chrześniaka Oliwiera z rodzicami.
Środa 23.10.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Stanisława Szac – w 1 rocz. śmierci.
Czwartek 24.10.2019 r. 
17:00 1. † Grzegorz Misiowiec – od sąsiadów z ul. Konopnickiej 1.
2. † Bogusław Kaczmarczyk – od uczestników pogrzebu.
Piątek 25.10.2019 r. 
17:00 1. †† Marian Słoka, Józef, Józefa, Helena i Tadeusz Piorun.
2. † Grzegorz Skawiński – od uczestników pogrzebu.
Sobota 26.10.2019 r. 
17:00 1. †† Bronisław i Wanda Bednarz; Wiesława i Edward Piech; Henryk i Wojciech Bednarz.
2. † Tadeusz Blinstrub.
Niedziela 27.10.2019 r. 
08:30 1. † Halina Pera.
2. †† Stefan Szczepanik, Piotr Dworniczak, Władysława, Andrzej, Regina, Władysław Pardoła.
11:00 1. Za Parafian.
2. O Boże błog., opiekę M.B. Wychowawczyni dla Edyty i Tomasza oraz Kamila Niewęgłowskich w 10 rocz. ślubu.
17:00 1. †† Władysława, Józef Chałubińscy; Małgorzata Jabłońska w 4 rocz. śmierci.
2. Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B. Czarneckiej dla Zdzisławy, Andrzeja, Sebastiana, Agaty i Pawła.

Intencje Mszy Świętych 14.10. – 20.10.2019 r.

Poniedziałek 14.10.2019 r. 
17:00 1. † Czesław Dzwonkowski – od uczestników pogrzebu.
2. † Stanisława Kaczmarczyk – w 30 dzień po śmierci.
Wtorek 15.10.2019 r. 
17:00 1. †† Stanisław, Józefa i Grzegorz Dryl.
2. †† Jadwiga, Władysław Młodawscy – od rodziny Kołodziejów.
Środa 16.10.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Stanisława i Franciszek.
Czwartek 17.10.2019 r. 
17:00 1. †† Grzegorz i Wiesława Dajczer oraz zmarłych z Rodzin Góreckich i Dajczerów.
2. † Grzegorz Skawiński – w 30 dzień po śmierci.
Piątek 18.10.2019 r. 
17:00 1. † Grzegorz Misiowiec – od sąsiadów z klatki ul. Konopnickiej 1.
2. †† Jadwiga i Franciszek Bieniek  – w 30 dzień po śmierci.
Sobota 19.10.2019 r. 
17:00 1. †† Wojciech Szydłowski w 3 rocz. śmierci i Marian Szydłowski.
2. †† Albert Sidor, Stanisława, Antoni, Zofia, Czesława Rozmus.
Niedziela 20.10.2019 r. 
08:30 1. †† Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Lachowscy; Kazimierz Mufazałów.
2. †† Maria, Jerzy Pieczyk.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Stanisława i Antoni Szmit.        .
17:00 1. †† Daniela, Ryszard, Łukasz Polewany; Stanisława, Władysław Pawłowscy.
2. † Wiesław Kurp.

Intencje Mszy Świętych 07.10. – 13.10.2019 r.

Poniedziałek 07.10.2019 r. Matki Bożej Różańcowej.
16:00 1.  Wypominki Roczne.
2. † Bogdan Sionkowski w 11 rocz. śmierci i Stefan Sionkowski w 15 rocz. śmierci.
Wtorek 08.10.2019 r. 
17:00 1. † Witold Adam Salata – od uczestników pogrzebu.
2. † Grzegorz Misiowiec – w 30 dzień po śmierci.
Środa 09.10.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Grzegorz Misiowiec – od Rodzin Wilków i Kusztali.
Czwartek 10.10.2019 r. 
17:00 1. † Dawid Młynarczyk – od szwagierki Asi z Rodziną.
2. † Bogusław Kaczmarczyk – od uczestników pogrzebu.
Piątek 11.10.2019 r. 
17:00 1. †† Ilona Łuczyńska; Felicja Włodarczyk.
2. † Stanisława Kowalczyk – 30 dzień po śmierci.
Sobota 12.10.2019 r. 
17:00 1. † Jadwiga Młynarczyk w 1 rocz. śmierci.
2. †† Wanda i Jan Sztandera.
Niedziela 13.10.2019 r. 
08:30 1. †† Marianna, Stefan Fitas; Dziadków Fitasów, Trudnosów.
2. †† Krystyna, Stanisław Dziurdź; Krzysztof, Włodzimierz Kocełak.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Jarosław i Adam Kołodziej.        .
17:00 1. †† Irena i Bonifacy Śliwak.
2. †† Anna, Adam i Mieczysław z rodz. Błaszczyk.

Intencje Mszy Świętych 30.09. – 06.10.2019 r.

Poniedziałek 30.09.2019 r.
17:00 1.  O błog. Boże i zdrowie dla Piotra w 4 rocz. urodzin.
2. † Leon Brzeziński – od uczestników pogrzebu.
Wtorek 01.10.2019 r. 
17:00 1. † Rozalia, Józef, Józef.
2. † Dawid Młynarczyk – int. od chrześnicy Nikoli.
Środa 02.10.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Dawid Młynarczyk – int. od Burmistrz Doroty Łukomskiej i Marszałka Mariusza Goska.
Czwartek 03.10.2019 r. I Czwartek. 
17:00 1. O powołania kapłańskie i zakonne.
2. † Bogusław Kaczmarczyk – 30 dzień po śmierci.
Piątek 04.10.2019 r. I Piątek.
17:00 1. † Wojciech Nowak.
2. † Czesław Dzwonkowski – 30 dzień po śmierci.
Sobota 05.10.2019 r. 
17:00 1. † Krystyna Łuczkowska w 5 rocz. śmierci.
2. † Heronim Chrabąscz w 5 rocz. śmierci.
Niedziela 06.10.2019 r. 
08:30 1. † Ks. Marian Lesner w 25 śmierci.
2. † Roman Duma.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Józefa i Antoni Pilarscy.        .
17:00 1. †† Anna, Marian Widulińscy; Edward Młynarczyk.
2. †† Jadwiga, Edward, Jerzy Szmidt.

Intencje Mszy Świętych 23.09. – 29.09.2019 r.

Poniedziałek 23.09.2019 r.
17:00 1. † Zygmunt Misiowiec.
2. † Witold Adam Salata – int. od uczestników pogrzebu.
Wtorek 24.09.2019 r. 
17:00 1. † Wincenty i Janina Basiak.
2. † Andrzej i Karolina Kowalczyk w 3 rocznicę  śmierci.
Środa 25.09.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Dawid Młynarczyk – int. od teściów.
Czwartek 26.09.2019 r. 
17:00 1. † Henryka Potocka.
2. W intencji Antosia i jego Rodziców i nawrócenie Roberta, za Rodziców Ewę i Zbigniewa Gustaw.
Piątek 27.09.2019 r. 
17:00 1. † Za zmarłych z Rodziny Śpiewanków.
2. †† Anna i Józef Szmit; Krystyna i Wiktor Górscy.
Sobota 28.09.2019 r. 
15:00  O trzeźwość w rodzinach i Wspólnocie.
17:00 1. †† Albert Sidor; Stanisława, Antoni, Zofia, Czesława Rozmus.
2. 
Niedziela 29.09.2019 r. 
08:30 1. †† Józef, Szymon, Leopold, Józef, Genowefa Salata.
2. †† Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Lachowscy; Kazimierz Mufazałów.
11:00 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B.W. zdrowie i wszelkie potrzebne dary dla Ewy i Piotra w 1 rocz. ślubu.
2. †† Agata, Edward, Leszek, Julia, Piotr, Władysław, Maria Cichaccy.        .
17:00 1. Za Parafian.
2. † Bogusław Werens.

Intencje Mszy Świętych 16.09. – 22.09.2019 r.

Poniedziałek 16.09.2019 r.
17:00 1. † Emilia Cygan.
2. † Edward Jedynak – int. od Roberta i Elżbiety z dziećmi.
Wtorek 17.09.2019 r. 
17:00 1. Dziękczynna za ukończony kolejny rok studiów oraz Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.W. dla Kamila.
2. Dziękczynna za opiekę M.B.W. z prośbą o błog. Boże dalszą opiekę M.B.W. i potrzebne łaski dla Rodziny Kucińskich.
Środa 18. 09.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Edward Jedynak w 30 dzień po śmierci.
Czwartek 19.09.2019 r. 
17:00 1. † Edward Jedynak – int. od Doroty i Waldemara.
2. † Edward Jedynak – int. od Koleżanek i Kolegów z Włoszczowy.
Piątek 20.09.2019 r. 
17:00 1. † Leon Brzeziński – int. od uczestników Pogrzebu.
2. † Edward Jedynak – int. od pracowników Publicznego Przedszkola w Stąporkowie.
Sobota 21.09.2019 r. 
16:00 Ślub
17:00 1. O Boże błog. opiekę M.B. Czarneckiej dla Elżbiety i Wiesława w 30 rocz. ślubu.
2. †† Tomasz, Janina, Tadeusz Szczepanik; Maria, Bronisław Purtak.
Niedziela 22.09.2019 r. 
08:30 1. O błog. Boże, opiekę M.B. Czarneckiej w 45 rocz. ślubu Bogumiły i Zbigniewa Piwowarczyk.
2. †† Marianna, Józef Rupniewscy; Janina, Michał Karbownik; Daniela i Jan Karbownik.
11:00 1. Za Parafian.
2. † Ryszard Kołodziej.
17:00 1. †† Jolanta, Marcin Góreccy; Zdzisław, Aniela, Władysław, Józef Kos.
2. †† Mirosław, Stanisława, Bronisław Trudnos.

Intencje Mszy Świętych 09.09. – 15.09.2019 r.

Poniedziałek 09.09.2019 r.
17:00 1. †† Rodzice Marta i Antoni Rusin.
2. † Zofia Nawrocka.
Wtorek 10.09.2019 r. 
17:00 1. † Janina Polewana w 2 rocz. śmierci.
2. † Witold Adam Salata – od uczestników Pogrzebu.
Środa 11.09.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz opiekę M.B. Wychowawczyni dla Natali, Tomasza, Joanny, Kamila, Kacpra, Wiktorii, Damiana i Klaudii.
Czwartek 12.09.2019 r. 
17:00 1. †† Stanisław i Helena Sionkowscy.
2. † Leon Brzeziński w 30 dzień po śmierci.
Piątek 13.09.2019 r. 
17:00 1. †† Krystyna, Bogdan Kaczmarczyk; Genowefa, Alojzy Kaczmarczyk.
2. † Edward Jedynak – int. od Iwony i Tadeusza Lesiak i Danuty Kos.
Sobota 14.08.2019 r. Podwyższenie Krzyża Świętego.
17:00 Ślub
18:00 1. † Dawid Młynarczyk – int. od żony i córki.
Niedziela 15.09.2019 r. 
08:30 1. †† Weronika i Roman Sikora.
2. † Halina Pera.
11:00 1. Za Parafian.
2. O Boże błog. opiekę M. B. Wychowawczyni dla Wiesławy i  Zbigniewa Dembiec w 40 rocz. ślubu.
17:00 1. †† Stanisława, Wacław, Piotr, Józef, Marianna, Józef, Janina, Roman z Rodz. Kosów; Marianna, Bolesław, Włodzimierz z Rodziny Jaworowskich; Józef, Józefa, Bolesław, Marianna, Janina, Regina, Stanisław z Rodziny Młynarczyków.
2. † Dawid Młynarczyk – int. od chrzestnej z Rodziną.

Intencje Mszy Świętych 02.09. – 08.09.2019 r.

Poniedziałek 02.09.2019 r.
17:00 1. Wypominki Roczne.
2. †† Stefania i Kazimierz.
Wtorek 03.09.2019 r. 
17:00 1. † Emilia Cygan.
2. † Stanisław Łodej.
Środa 04.09.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O zdrowie, błog. Boże i opiekę M.B. Wychowawczyni dla syna Damiana w dniu urodzin i imienin.
Czwartek 05.09.2019 r. I Czwartek.
17:00 1. O powołania Kapłańskie i Zakonne.
2. † Witold Adam Salata – od uczestników Pogrzebu.
Piątek 06.09.2019 r. I Piątek.
17:00 1. †† Jerzy i Zofia Sroka – od koleżanek z wydziału.
2. †† Zofia i Hieronim Wrocławscy oraz zmarłych z Rodziny Wrocławskich i Wiśniewskich.
Sobota 07.08.2019 r. I Sobota. XX Rocznica Koronacji.
12:00 MSZA ŚWIĘTA W ROCZNICĘ KORONACJI OBRAZU.
17:00 1. †† Bronisław i Leokadia Kloczkowscy oraz zmarli z Rodziny.
2. O Boże błogosławieństwo, macierzyńską opiekę M.B. Czarneckiej dla Norberta w 18 rocz. urodzin. 
Niedziela 08.09.2019 r. 
08:30 1. †† Bronisław, Antoni, Zofia, Marianna, Katarzyna Brzezińscy; Leokadia, Józef, Gabriela, Edward, Jerzy Góreccy; Irena i Jan Tuśnio.
2. †† Henryk, Franciszek, Bronisława, Zofia z Rodziny Chrapków; Edward, Stefania, Stanisław, Marian z Rodziny Młynarczyków.
11:00 1. Za Parafian.
2. † Dawid Młynarczyk – od pracowników produkcji mokrej Henkel – Stara Góra.
3. † Joanna Nowak.
17:00 1. †† Maria, Edward Kloczkowscy; Stanisław Stępnia.
2. †† Albert, Zbigniew, Radosław Wąsowscy; Anna, Heronim Wąsowscy; Stanisława, Stanisław Salata.

Intencje Mszy Świętych 26.08. – 01.09.2019 r.

Poniedziałek 26.08.2019 r. Matki Bożej Częstochowskiej.
09:00 1. †† Leokadia, Władysław Sroka i zmarłych z Rodziny.
17:00 1. †† Zofia, Władysław, Władysław.
2. † Kazimierz Żabiński.
Wtorek 27.08.2019 r. 
17:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą  o błog. Boże  opiekę Matki Bożej Czarneckiej dla Anety w 20 rocz. urodzin.
2. † Zdzisław Mociak w 1 rocz. śmierci.
Środa 28.08.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Marek Jedynak w 2 rocz. śmierci, Edward, Irena, Mirosława z Rodziny Jedynak.
Czwartek 29.08.2019 r. 
17:00 1. †† Zofia i Jerzy Sroka – od Koleżanek z Wydziału.
2. † Rafał Żabiński.
Piątek 30.08.2019 r. 
17:00 1.  Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, macierzyńską opiekę M.B. Czarneckiej dla Pawła w rocz. urodzin.
2. † Witold Adam Salata – od uczestników Pogrzebu.
Sobota 31.08.2019 r. 
17:00 1. O błog Boże, opiekę M.B. Czarneckiej i potrzebne łaski dla Marii i Marka w 30 rocz. ślubu, oraz Dominiki i Emila w 2 rocz. ślubu i Agnieszki i Łukasza w 1 rocz. ślubu.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. i opiekę M. B. Wychowawczyni dla Huberta w 18 rocz. urodzin. 
Niedziela 01.09.2019 r. 
08:30 1. †† Walentyna, Bronisława i Antoni Rurarczyk.
2. †† Genowefa, Bronisław, Maria, Władysława, Franciszek Słoka.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Stefania i Bronisław Słoka.
Chrzest
17:00 1. †† Józef, Stefania, Józef Jedynak, Dariusz Młodawski; Genowefa, Bronisław Owczarczyk.
2. †† Janina, Stanisław, Zygmunt i Andrzej z Rodziny Polewanych; Wacław, Janina i Stanisława Kaleta.

Intencje Mszy Świętych 19.08. – 25.08.2019 r.

Poniedziałek 19.08.2019 r.
17:00 1. †† Zofia, Jerzy Sroka – int. od koleżanek z Wydziału.
2. † Ks. Klemens Rusin SAC.
Wtorek 20.08.2019 r.
17:00 1. †† Daniela, Bogumił, Tadeusz, Danuta.
2. O  łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla mieszkańców Radoszyc i Kozowa.
Środa 21.08.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Bożena, Tadeusz Wojewoda.
Czwartek 22.08.2019 r.
17:00 1. O łaskę uzdrowienia z chorób, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Wiesławy i Mieczysława.
2. † Witold Adam Salata –  int. od uczestników pogrzebu w 30 dzień po śmierci.
Piątek 23.08.2019 r.
17:00 1. † Janina Michalska.
2. † Stanisław Łodej.
Sobota 24.08.2019 r.
17:00 1. †† Marianna, Zenon Chrzan.
2. †† Albert Sidor, Antoni, Stanisława, Zofia, Czesława Rozmus.
Niedziela 25.08.2019 r.
08:30 1. †† Marianna, Józef Rupniewscy.
2. †† Bonifacy Polewany, Franciszka, Walerian, Franciszka, Wincenty Młynarczyk.
11:00 1. Za Parafian.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni na kolejne lata życia dla Marty i Tomasza w 15 rocznicę ślubu, oraz dla syna Kacpra, dziękując za otrzymane dotychczas łaski.
17:00 1. †† Bolesław, Stanisława, Józef Kosierkiewicz, Genowefa, Bronisław Wąsowscy, Grażyna, Leokadia Werens.
2. † Władysław Armata – 12 rocznica śmierci.
20.15 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Ewy i Agnieszki.

Intencje Mszy Świętych 12.08. – 18.08.2019 r.

Poniedziałek 12.08.2019 r.
17:00 1. † Henryka Brzezińska – int. od uczestników pogrzebu.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Stanisława w 60 rocznicę urodzin.
Wtorek 13.08.2019 r.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, macierzyńską opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Michała i Marcina.
Nabożństwo fatimskie z procesją.
Środa 14.08.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, dary Ducha Świętego dla Joanny, Kamila, Wiktorii, Klaudii, Damiana, Natalii, Tomasza, Kacpra oraz rodziców.
Czwartek 15.08.2019 r. Wniebowzięcie NMP
08:30 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Jadwigi i Edwarda w 54 rocznicę ślubu.
11:00 1. Za Parafian.
2. Dziękczynno – błagalna  z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Danuty i Jana w 48 rocznicę ślubu.
17:00 1. †† Jan, Marianna, Zbigniew, Kornel.
20.15 1. †† Czesława, Henryk, Leszek Stańczyk.
2. Dziękczynno – błagalna  z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Danieli i Mariana Lisowskich w 65 rocznicę ślubu.
Piątek 16.08.2019 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak
2. † Ryszard Gwarek – 1 rocznica śmierci.
Sobota 17.08.2019 r.
17:00 1. †† Karol, Bogdan Widulińscy, Bronisław, Genowefa, Józef, Józefa, Edward Owczarczykowie.
2. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Krystyny w 70 rocznicę urodzin.
Niedziela 18.08.2019 r.
08:30 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Maki Bożej Wychowawczyni dla Anieli i Ryszarda w 45 rocznicę ślubu.
2. †† Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Lachowscy, Kazimierz Mufazałów.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jerzy, Ignacy Młynarczyk, Roman Rzepecki, Zofia Wojakowska.
17:00 1. †† Stanisław, Krystyna, Stanisława Dziurdź, Genowefa Świtoń.
2. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Doroty i Pawła w 16 rocznicę ślubu i ich rodzin.
20.15 1. † Mieczysław Błaszczyk – 16 rocznica śmierci.

Intencje Mszy Świętych 05.08. – 11.08.2019 r.

Poniedziałek 05.08.2019 r.
17:00 1. Wypominki roczne.
2. † Jerzy Sroka – int. od Urzędu Miejskiego Stąporków.
Wtorek 06.08.2019 r. 
17:00 1.  O błog. Boże,  opiekę Matki Bożej Czarneckiej i łaskę zdrowia dla Zdzisławy, Waldemara, Ewy, Jacka i Grzegorza Basińskich.
2. †† Zofia, Hieronim Wrocławscy oraz zmarli z rodzin Wiśniewskich.
Środa 07.08.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B. Czarneckiej dla Anety i Mariusza Piętowskich w 20 rocz. ślubu.
Czwartek 08.08.2019 r. 
17:00 1. † Kacper Wątły – w 22 rocz. urodzin.
2. † Stanisław Łodej – od Danuty Kos z Rodziną.
Piątek 09.08.2019 r. 
17:00 1. †† Jadwiga, Eugeniusz, Stanisław Sroka.
2. † Stanisław Łodej – w 30 dzień po śmierci.
Sobota 10.08.2019 r. 
17:00 1. † Zygmunt Gontek w 6 rocz. śmierci.
2. † Łukasz Skrzypczyk. 
Niedziela 11.08.2019 r. 
08:30 1. †† Jan Szmit, Marianna, Czesław, Eugeniusz Młodawscy.
2. † Halina Pera
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jan, Janina, Rozalia Kusztal, Tadeusz Leszczyński.
17:00 1. O błog. Boże, macierzyńską opiekę M.B. Czarneckiej dla Łukasza i Moniki w 15 rocz. ślubu.
2. †† Lucyna, Mieczysław, Henryk Migałka.
20:15 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic oraz zmarli z rodziny.

Intencje Mszy Świętych 29.07. – 04.08.2019 r.

Poniedziałek 29.07.2019 r.
17:00 1. †† Zofia, Bronisław Kusiak; Zofia i Stefan Misiowiec oraz zmarli z Rodzin Kusiaków i Misiowców.
2. † Stanisław Łodej – od Siostry Janiny z Rodziną.
Wtorek 30.07.2019 r. 
17:00 1. O zdrowie błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Jana w 2 rocz. urodzin.
2. 
Środa 31.07.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O Boże Błogosławieństwo, opiekę M.B. Czarneckiej dla syna Jana z Rodziną.
Czwartek 01.08.2019 r. I Czwartek.
17:00 1. O powołania Kapłańskie i Zakonne.
2. †† Czesław Polak, Marianna, Franciszek, Stanisława, Zofia Bator.
Piątek 02.08.2019 r. I Piątek.
17:00 1. †† Gustaw, Janina Rupniewscy.
2. †† Henryk Stąporek w 1 rocz. śmierci; Halina Stąporek.
Sobota 03.08.2019 r. I Sobota. 
12:00 Dzień Chorych –  Msza św. pod przewodnictwem J.E. ks. Biskupa Adama Odzimka.
17:00 1. O Boże błog., opiekę M.B. Wychowawczyni dla Franciszka w 5 rocz. urodzin dla Franciszka.
2.  
Niedziela 04.08.2019 r. 
08:30 1. †† Florentyna, Jan Bryk; Marianna, Stanisław Szlifierz.
2. 
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Bonifacy Słoka w 1 rocz. śmierci; Janina, Mieczysław, Zbigniew, Andrzej Kurcbart.
17:00 1. †† Regina, Władysław, Stanisława Fitas; Właysław Ferens.
2. † Łukasz Skrzypczak.
20:15 1. †† Zdzisław Pasturczak; Tadeusz Jańczyk.

Intencje Mszy św. 22 – 28 lipca 2019 r.

Poniedziałek 22.07.2019 r.
17:00 1. Przebłagalno – wynagradzająca z prośbą o łaskę przemiany serc Agaty, Sławomira, Doroty oraz o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie.
2. † Leokadia Pałosz – int. od uczestników pogrzebu.
Wtorek 23.07.2019 r.
17:00 1. †† Stanisława Werens – 1. rocznica śmierci, Mirosław Werens, Marian, Stanisław Zynkowski.
2. †† Longina, Bronisław Chrzan, Monika, Julian Marasek, Alicja, Andrzej Dziura.
Środa 24.07.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Jerzy Sroka – int. od Urzędu Miejskiego w Stąporkowie.
Czwartek 25.07.2019 r.
17:00 1. †† Marianna, Józef Pastucha, Maria, Bronisław Werens.
Piątek 26.07.2019 r.
17:00 1. † Aleksander Maciejczyk – 12. rocznica śmierci.
Sobota 27.07.2019 r.
17:00 1. †† Helena, Józef, Feliks, Zofia Kusztal, Anna Milner.
2. ††  Antoni, Stefania, Jan, Anna.
Niedziela 28.07.2019 r.
08:30 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Anny w 31. rocznicę urodzin.
2. †† Jadwiga, Bogusław Buczkowscy, Gabryjela, Edward Góreccy.
11:00 1. † Stefan, Stanisław Kiciński.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Ireny i Tadeusza Wąsik w 50. rocznicę ślubu.
17:00 1. Za Parafian.
2. † Wiesława Dajczer – 2. rocznica śmierci.
20.15 1. † Albert Sidor.

Intencje Mszy św. 15 – 22 lipca 2019 r.

Poniedziałek 15.07.2019 r.
17:00 1. †† Teresa, Marian, Marcel Fitas, Marianna, Józef, Stanisław Kusiak, Marianna, Jan Fitas.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Sylwii i Cezarego w 1. rocznicę ślubu.
Wtorek 16.07.2019 r.
17:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Marty w 40. rocznicę urodzin.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Danuty i Eugeniusza Wiśniewskich w 50.rocznicę ślubu.
Środa 17.07.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Jerzy Sroka – int. od Urzędu Miejskiego w Stąporkowie.
Czwartek 18.07.2019 r.
17:00 1. †† Czesława i Henryk Plewa.
2.  Dziękczynna za dar życia dla Jakuba.
Piątek 19.07.2019 r.
17:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Bogusławy i Eugeniusza Kusztali w 50. rocznicę ślubu.
2. Przebłagalno – wynagradzająca z prośbą o łaskę przemiany serc Agaty, Sławomira, Doroty oraz o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie.
Sobota 20.07.2019 r.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Marii i Mariusza Tkaczyk w 30. rocznicę ślubu.
2. †† Czesława i Henryk Kusiak.
Niedziela 21.07.2019 r.
08:30 1. †† Henryk Szczepanik, Genowefa Polewana.
2. †† Franciszka, Walerian, Ewa, Jan, Bonifacy, Helena z rodziny Polewanych.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Zofia, Władysław Stąpór.
17:00 1. †† Czesław, Stanisław, Eleonora Kosik, Bronisław, Bronisława, Seweryn Jedynak, Zofia, Edward Kustra, Lucjan, Helena Piwowarczyk.
20.15 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni i potrzebne łaski dla Ewy i Adama Stangierskich w 35. rocznicę ślubu.

Intencje Mszy św. 8 – 14 lipca 2019 r.

Poniedziałek 8.07.2019 r.
17:00 1. † Leokadia Pałosz – int. od uczestników pogrzebu.
Wtorek 9.07.2019 r.
17:00 1. † Henryka Brzezińska – int. od uczestników pogrzebu.
2. † Janina Michalska – int. od pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 w Końskich.
Środa 10.07.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Jerzy Sroka – int. od Urzędu Miejskiego w Stąporkowie.
Czwartek 11.07.2019 r.
17:00 1. † Zofia Milner – int. od nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Kielcach.
Piątek 12.07.2019 r.
17:00 1. † Teresa Dąbrowska – 2. rocznica śmierci.
2. Przebłagalno – wynagradzająca z prośbą o łaskę przemiany serc Agaty, Sławomira, Doroty oraz o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie.
Sobota 13.07.2019 r.
17:00 1. †† Czesława, Zygmunt, Zbigniew Kusztal.
2. †† Helena, Stanisław Dąbrowscy, Jan Lachowski.
Niedziela 14.07.2019 r.
08:30 1. †† Pelagia, Zenon, Jerzy Kowalczyk, Helena, Kazimierz Kos.
2. †† Marianna, Stefan Fitas, Henryk, Maciej Orman.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Marianna, Feliks Krzemińscy.
17:00 1. †† Krystyna, Edward Świtoń.
2. †† Wiesław, Sylwester Kloczkowscy.
20.15 1. † Zofia Milner – int. od prawnuczki Olgi z rodzicami.

Intencje Mszy św. 1 – 7 lipca 2019 r.

Poniedziałek 1.07.2019 r.
17:00 1. Wypominki roczne.
2. † Marian Stradomski.
Wtorek 2.07.2019 r.
17:00 1. Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym.
2. † Jerzy, Wojciech Ciaś.
Środa 3.07.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Halina i Kazimierz Kusztal.
Czwartek 4.07.2019 r.
17:00 1. †† Danuta, Czesław Krzywaźnia.
2. O powoałania kapłańskie i zakonne.
Piątek 5.07.2019 r.
17:00 1. †† Adam, Dariusz, Sławomir, Stefan i zm. z rodziny.
2. † Janina Michalska – int. od Kółka Różańcowego z Koziej Woli.
Sobota 6.07.2019 r.
17:00 1. Ślub: Irmina Chrzan i Krzysztof Kalinowski
Niedziela 7.07.2019 r.
08:30 1. †† Zygmunt Kusiak – 3 roczn. śmierci, Stanisława, Wincenty, Zenon Kowalczyk, Maria, Józef Fitas.
2. †† Jan Michalski – 5. roczn. śmierci, Józefa, Marianna, Władysław Kowalczyk.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Helena, Władysław, Józefa, Franciszek Lipowscy, Marianna, Franciszek Kowalczyk.
17:00 1. †† Łukasz Skrzypczyk – 1. roczn. śmierci, Zofia, Franciszek Skrzypczyk, Marianna, Stanisław Cymers.
2. † Jan Szmit.
20.15 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic, zmarli z rodziny.