PARAFIA: INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Intencje Mszy Świętych 19.08. – 25.08.2019 r.

Poniedziałek 19.08.2019 r.
17:00 1. †† Zofia, Jerzy Sroka – int. od koleżanek z Wydziału.
2. † Ks. Klemens Rusin SAC.
Wtorek 20.08.2019 r.
17:00 1. †† Daniela, Bogumił, Tadeusz, Danuta.
2. O  łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla mieszkańców Radoszyc i Kozowa.
Środa 21.08.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Bożena, Tadeusz Wojewoda.
Czwartek 22.08.2019 r.
17:00 1. O łaskę uzdrowienia z chorób, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Wiesławy i Mieczysława.
2. † Witold Adam Salata –  int. od uczestników pogrzebu w 30 dzień po śmierci.
Piątek 23.08.2019 r.
17:00 1. † Janina Michalska.
2. † Stanisław Łodej.
Sobota 24.08.2019 r.
17:00 1. †† Marianna, Zenon Chrzan.
2. †† Albert Sidor, Antoni, Stanisława, Zofia, Czesława Rozmus.
Niedziela 25.08.2019 r.
08:30 1. †† Marianna, Józef Rupniewscy.
2. †† Bonifacy Polewany, Franciszka, Walerian, Franciszka, Wincenty Młynarczyk.
11:00 1. Za Parafian.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni na kolejne lata życia dla Marty i Tomasza w 15 rocznicę ślubu, oraz dla syna Kacpra, dziękując za otrzymane dotychczas łaski.
17:00 1. †† Bolesław, Stanisława, Józef Kosierkiewicz, Genowefa, Bronisław Wąsowscy, Grażyna, Leokadia Werens.
2. † Władysław Armata – 12 rocznica śmierci.
20.15 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Ewy i Agnieszki.

Intencje Mszy Świętych 12.08. – 18.08.2019 r.

Poniedziałek 12.08.2019 r.
17:00 1. † Henryka Brzezińska – int. od uczestników pogrzebu.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Stanisława w 60 rocznicę urodzin.
Wtorek 13.08.2019 r.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, macierzyńską opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Michała i Marcina.
Nabożństwo fatimskie z procesją.
Środa 14.08.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, dary Ducha Świętego dla Joanny, Kamila, Wiktorii, Klaudii, Damiana, Natalii, Tomasza, Kacpra oraz rodziców.
Czwartek 15.08.2019 r. Wniebowzięcie NMP
08:30 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Jadwigi i Edwarda w 54 rocznicę ślubu.
11:00 1. Za Parafian.
2. Dziękczynno – błagalna  z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Danuty i Jana w 48 rocznicę ślubu.
17:00 1. †† Jan, Marianna, Zbigniew, Kornel.
20.15 1. †† Czesława, Henryk, Leszek Stańczyk.
2. Dziękczynno – błagalna  z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Danieli i Mariana Lisowskich w 65 rocznicę ślubu.
Piątek 16.08.2019 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak
2. † Ryszard Gwarek – 1 rocznica śmierci.
Sobota 17.08.2019 r.
17:00 1. †† Karol, Bogdan Widulińscy, Bronisław, Genowefa, Józef, Józefa, Edward Owczarczykowie.
2. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Krystyny w 70 rocznicę urodzin.
Niedziela 18.08.2019 r.
08:30 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Maki Bożej Wychowawczyni dla Anieli i Ryszarda w 45 rocznicę ślubu.
2. †† Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Lachowscy, Kazimierz Mufazałów.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jerzy, Ignacy Młynarczyk, Roman Rzepecki, Zofia Wojakowska.
17:00 1. †† Stanisław, Krystyna, Stanisława Dziurdź, Genowefa Świtoń.
2. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Doroty i Pawła w 16 rocznicę ślubu i ich rodzin.
20.15 1. † Mieczysław Błaszczyk – 16 rocznica śmierci.

Intencje Mszy Świętych 05.08. – 11.08.2019 r.

Poniedziałek 05.08.2019 r.
17:00 1. Wypominki roczne.
2. † Jerzy Sroka – int. od Urzędu Miejskiego Stąporków.
Wtorek 06.08.2019 r. 
17:00 1.  O błog. Boże,  opiekę Matki Bożej Czarneckiej i łaskę zdrowia dla Zdzisławy, Waldemara, Ewy, Jacka i Grzegorza Basińskich.
2. †† Zofia, Hieronim Wrocławscy oraz zmarli z rodzin Wiśniewskich.
Środa 07.08.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B. Czarneckiej dla Anety i Mariusza Piętowskich w 20 rocz. ślubu.
Czwartek 08.08.2019 r. 
17:00 1. † Kacper Wątły – w 22 rocz. urodzin.
2. † Stanisław Łodej – od Danuty Kos z Rodziną.
Piątek 09.08.2019 r. 
17:00 1. †† Jadwiga, Eugeniusz, Stanisław Sroka.
2. † Stanisław Łodej – w 30 dzień po śmierci.
Sobota 10.08.2019 r. 
17:00 1. † Zygmunt Gontek w 6 rocz. śmierci.
2. † Łukasz Skrzypczyk. 
Niedziela 11.08.2019 r. 
08:30 1. †† Jan Szmit, Marianna, Czesław, Eugeniusz Młodawscy.
2. † Halina Pera
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jan, Janina, Rozalia Kusztal, Tadeusz Leszczyński.
17:00 1. O błog. Boże, macierzyńską opiekę M.B. Czarneckiej dla Łukasza i Moniki w 15 rocz. ślubu.
2. †† Lucyna, Mieczysław, Henryk Migałka.
20:15 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic oraz zmarli z rodziny.

Intencje Mszy Świętych 29.07. – 04.08.2019 r.

Poniedziałek 29.07.2019 r.
17:00 1. †† Zofia, Bronisław Kusiak; Zofia i Stefan Misiowiec oraz zmarli z Rodzin Kusiaków i Misiowców.
2. † Stanisław Łodej – od Siostry Janiny z Rodziną.
Wtorek 30.07.2019 r. 
17:00 1. O zdrowie błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Jana w 2 rocz. urodzin.
2. 
Środa 31.07.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O Boże Błogosławieństwo, opiekę M.B. Czarneckiej dla syna Jana z Rodziną.
Czwartek 01.08.2019 r. I Czwartek.
17:00 1. O powołania Kapłańskie i Zakonne.
2. †† Czesław Polak, Marianna, Franciszek, Stanisława, Zofia Bator.
Piątek 02.08.2019 r. I Piątek.
17:00 1. †† Gustaw, Janina Rupniewscy.
2. †† Henryk Stąporek w 1 rocz. śmierci; Halina Stąporek.
Sobota 03.08.2019 r. I Sobota. 
12:00 Dzień Chorych –  Msza św. pod przewodnictwem J.E. ks. Biskupa Adama Odzimka.
17:00 1. O Boże błog., opiekę M.B. Wychowawczyni dla Franciszka w 5 rocz. urodzin dla Franciszka.
2.  
Niedziela 04.08.2019 r. 
08:30 1. †† Florentyna, Jan Bryk; Marianna, Stanisław Szlifierz.
2. 
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Bonifacy Słoka w 1 rocz. śmierci; Janina, Mieczysław, Zbigniew, Andrzej Kurcbart.
17:00 1. †† Regina, Władysław, Stanisława Fitas; Właysław Ferens.
2. † Łukasz Skrzypczak.
20:15 1. †† Zdzisław Pasturczak; Tadeusz Jańczyk.

Intencje Mszy św. 22 – 28 lipca 2019 r.

Poniedziałek 22.07.2019 r.
17:00 1. Przebłagalno – wynagradzająca z prośbą o łaskę przemiany serc Agaty, Sławomira, Doroty oraz o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie.
2. † Leokadia Pałosz – int. od uczestników pogrzebu.
Wtorek 23.07.2019 r.
17:00 1. †† Stanisława Werens – 1. rocznica śmierci, Mirosław Werens, Marian, Stanisław Zynkowski.
2. †† Longina, Bronisław Chrzan, Monika, Julian Marasek, Alicja, Andrzej Dziura.
Środa 24.07.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Jerzy Sroka – int. od Urzędu Miejskiego w Stąporkowie.
Czwartek 25.07.2019 r.
17:00 1. †† Marianna, Józef Pastucha, Maria, Bronisław Werens.
Piątek 26.07.2019 r.
17:00 1. † Aleksander Maciejczyk – 12. rocznica śmierci.
Sobota 27.07.2019 r.
17:00 1. †† Helena, Józef, Feliks, Zofia Kusztal, Anna Milner.
2. ††  Antoni, Stefania, Jan, Anna.
Niedziela 28.07.2019 r.
08:30 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Anny w 31. rocznicę urodzin.
2. †† Jadwiga, Bogusław Buczkowscy, Gabryjela, Edward Góreccy.
11:00 1. † Stefan, Stanisław Kiciński.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Ireny i Tadeusza Wąsik w 50. rocznicę ślubu.
17:00 1. Za Parafian.
2. † Wiesława Dajczer – 2. rocznica śmierci.
20.15 1. † Albert Sidor.

Intencje Mszy św. 15 – 22 lipca 2019 r.

Poniedziałek 15.07.2019 r.
17:00 1. †† Teresa, Marian, Marcel Fitas, Marianna, Józef, Stanisław Kusiak, Marianna, Jan Fitas.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Sylwii i Cezarego w 1. rocznicę ślubu.
Wtorek 16.07.2019 r.
17:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Marty w 40. rocznicę urodzin.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Danuty i Eugeniusza Wiśniewskich w 50.rocznicę ślubu.
Środa 17.07.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Jerzy Sroka – int. od Urzędu Miejskiego w Stąporkowie.
Czwartek 18.07.2019 r.
17:00 1. †† Czesława i Henryk Plewa.
2.  Dziękczynna za dar życia dla Jakuba.
Piątek 19.07.2019 r.
17:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Bogusławy i Eugeniusza Kusztali w 50. rocznicę ślubu.
2. Przebłagalno – wynagradzająca z prośbą o łaskę przemiany serc Agaty, Sławomira, Doroty oraz o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie.
Sobota 20.07.2019 r.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Marii i Mariusza Tkaczyk w 30. rocznicę ślubu.
2. †† Czesława i Henryk Kusiak.
Niedziela 21.07.2019 r.
08:30 1. †† Henryk Szczepanik, Genowefa Polewana.
2. †† Franciszka, Walerian, Ewa, Jan, Bonifacy, Helena z rodziny Polewanych.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Zofia, Władysław Stąpór.
17:00 1. †† Czesław, Stanisław, Eleonora Kosik, Bronisław, Bronisława, Seweryn Jedynak, Zofia, Edward Kustra, Lucjan, Helena Piwowarczyk.
20.15 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni i potrzebne łaski dla Ewy i Adama Stangierskich w 35. rocznicę ślubu.

Intencje Mszy św. 8 – 14 lipca 2019 r.

Poniedziałek 8.07.2019 r.
17:00 1. † Leokadia Pałosz – int. od uczestników pogrzebu.
Wtorek 9.07.2019 r.
17:00 1. † Henryka Brzezińska – int. od uczestników pogrzebu.
2. † Janina Michalska – int. od pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 w Końskich.
Środa 10.07.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Jerzy Sroka – int. od Urzędu Miejskiego w Stąporkowie.
Czwartek 11.07.2019 r.
17:00 1. † Zofia Milner – int. od nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Kielcach.
Piątek 12.07.2019 r.
17:00 1. † Teresa Dąbrowska – 2. rocznica śmierci.
2. Przebłagalno – wynagradzająca z prośbą o łaskę przemiany serc Agaty, Sławomira, Doroty oraz o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie.
Sobota 13.07.2019 r.
17:00 1. †† Czesława, Zygmunt, Zbigniew Kusztal.
2. †† Helena, Stanisław Dąbrowscy, Jan Lachowski.
Niedziela 14.07.2019 r.
08:30 1. †† Pelagia, Zenon, Jerzy Kowalczyk, Helena, Kazimierz Kos.
2. †† Marianna, Stefan Fitas, Henryk, Maciej Orman.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Marianna, Feliks Krzemińscy.
17:00 1. †† Krystyna, Edward Świtoń.
2. †† Wiesław, Sylwester Kloczkowscy.
20.15 1. † Zofia Milner – int. od prawnuczki Olgi z rodzicami.

Intencje Mszy św. 1 – 7 lipca 2019 r.

Poniedziałek 1.07.2019 r.
17:00 1. Wypominki roczne.
2. † Marian Stradomski.
Wtorek 2.07.2019 r.
17:00 1. Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym.
2. † Jerzy, Wojciech Ciaś.
Środa 3.07.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Halina i Kazimierz Kusztal.
Czwartek 4.07.2019 r.
17:00 1. †† Danuta, Czesław Krzywaźnia.
2. O powoałania kapłańskie i zakonne.
Piątek 5.07.2019 r.
17:00 1. †† Adam, Dariusz, Sławomir, Stefan i zm. z rodziny.
2. † Janina Michalska – int. od Kółka Różańcowego z Koziej Woli.
Sobota 6.07.2019 r.
17:00 1. Ślub: Irmina Chrzan i Krzysztof Kalinowski
Niedziela 7.07.2019 r.
08:30 1. †† Zygmunt Kusiak – 3 roczn. śmierci, Stanisława, Wincenty, Zenon Kowalczyk, Maria, Józef Fitas.
2. †† Jan Michalski – 5. roczn. śmierci, Józefa, Marianna, Władysław Kowalczyk.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Helena, Władysław, Józefa, Franciszek Lipowscy, Marianna, Franciszek Kowalczyk.
17:00 1. †† Łukasz Skrzypczyk – 1. roczn. śmierci, Zofia, Franciszek Skrzypczyk, Marianna, Stanisław Cymers.
2. † Jan Szmit.
20.15 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic, zmarli z rodziny.

Intencje Mszy Świętych 24.06 – 30.06.2019 r.

Poniedziałek 24.06.2019 r.
17:00 1. †† Janina i Gustaw Rupniewscy.
2. †† Jan i Zenon Krzyważnia.
Wtorek 25.06.2019 r. 
17:00 1. †† Franciszek i Stanisława.
2.  O Boże błog. i opiekę M.B. Czarneckiej dla Bogdana w 85 rocz. urodzin.
Środa 26.06.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Sylwester i Henryka Ciura.
Czwartek 27.06.2019 r. 
17:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Jadwigi i Józefa Kołodziejów w 30 rocz. ślubu.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. i macierzyńską opiekę M.B. Wychowawczyni w 88 rocz. urodzin dla Teresy Chrabąszcz.
Piątek 28.06.2019 r. 
17:00 1. † Emilia Cygan.
2.  O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B.Czarneckiej dla Zofi Stępniak w 75 rocz. urodzin.
Sobota 29.06.2019 r. 
17:00 1. †† Jadwiga, Władysław, Krzysztof, Stanisław, Łukasz Czerwonka.
2.  † Leokadia Pałosz w 30 dzień po śmierci.
Niedziela 30.06.2019 r. 
08:30 1. † Halina Pera.
2. †† Teodora w 1 rocz. śmierci i Józef Ciura.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Leszek Dziubiński oraz zmarłych z Rodzin Kusiaków i Dziubińskich.
17:00 1. Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Małgorzaty Jedynak z okazji 50 rocz. urodzin.
2. † Emilia Cygan.

Intencje Mszy Świętych 17.06 – 23.06.2019 r.

Poniedziałek 17.06.2019 r.
17:00 1. O błog. Boże i opiekę M.B. Czarneckiej dla Magdaleny i Wiesława w 30 rocz. ślubu.
2. † Jerzy Sroka w 30 dzień po śmierci.
Wtorek 18.06.2019 r. 
17:00 1. †† Henryk  i Czesława Plewa.
2.  Za dusze w czyścu cierpiące.
Środa 19.06.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O Boże błog., macierzyńską opiekę M.B. Czarneckiej dla Agnieszki w dniu urodzin.
Czwartek 20.06.2019 r. Boże Ciało.
08:30 1. † Robert Salata w rocz. śmierci.
2. O Boże błog. opiekę M.B. Czarneckiej dla Anety i Bartosza w  1 rocz ślubu.
11:00 1. Józef, Wiktor Więcław, Józefa, Ignacy Młynarczyk, Zofia i Antoni Brzezińscy.
2.
17:00 1. † Janina Michalska w 30 dzień po śmierci.
2. O łaskę nawrócenia i uwolnienie od nałogu syna Dominika.
Piątek 21.06.2019 r. 
17:00 1. † Lech Biliński w 5 rocz. śmierci.
2. †† Wanda i Jan Sztandera i  zmrłych z Rodzin Sztanderów i Dulewiczów.
Sobota 22.06.2019 r. 
17:00 1. † Jan Czyż.
2.  †† Władysława i Eugeniusz Samek.
Niedziela 23.06.2019 r. 
08:30 1. †† Janina, Jan Trudnos, Edward Młynarczyk.
2. †† Jan Szmit, Anna, Franciszek, Edward Michniewscy.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Roman i Eugeniusz Salata oraz Józef, Kazimiera, Edward.
17:00 1. †† Zofia, Bronisław Kusiak.
2. †† Janina, Kazimierz, Stanisława, Piotr Młynarczyk.

Intencje Mszy Świętych 10.06 – 16.06.2019 r.

Poniedziałek 10.06.2019 r.
17:00 1. † Władysław i Krystyna Piętek.
2. †† Jan w 20 rocz. śmierci, Marek, Stanisław Hołub; Marianna, Stanisław, Marian, Barbara i Ireneusz Niewęgłowscy.
Wtorek 11.06.2019 r. 
17:00 1. †† Henryk Plewa w 1 rocz. śmierci i Czesława Plewa.
2.  O Boże błogosławieństwo, macierzyńską opiekę M.B. Wychowawczyni dla nowożeńców Moniki i Jakuba Cieśla.
Środa 12.06.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Stanisława Andrzejczyk.
Czwartek 13.06.2019 r. 
17:00 1. †† Antoni, Krystyna Kowalczyk; Piotr, Mirosław Gonciarz; Henryk Miller.
2. †† Józefa, Kazimierz i Jan Świtakowscy.
Piątek 14.06.2019 r. 
17:00 1.  †† Genowefa w rocz. śmierci, Hieronim, Eugeniusz, Leokadia, Józef, Janina, Józefa, Władysław, Józef z Rodziny Werensów.
2. †† Henryk Salata oraz zmarłych z Rodzin Salatów i Kołtuniewskich.
Sobota 15.06.2019 r. 
17:00 1. †† Janina i Mieczysław Basiak.
2. †† Anna i Henryk Wyderscy.
Niedziela 16.06.2019 r. 
08:30 1. O Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Czarneckiej dla Jadwigi Wotlińskiej w 84 urodziny.
2. †† Edmund Gontek; Grażyna i Przemysław Nowak; Sebastian Krupa i zmarłych z Rodziny Dzwonników.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Janina i Mieczysław Basiak.
17:00 1. † Tomasz Krakowiak w 21 rocz. śmieci.
2. †† Jan, Janina, Stefan Kusiak; Genowefa, Jan, Gustaw, Zofia, Adam Szmit.

Intencje Mszy Świętych 03.06 – 09.06.2019 r.

Poniedziałek 03.06.2019 r.
17:00 1. Bierzmowanie.
2.
Wtorek 04.06.2019 r. 
17:00 1. † Jan Niewęgłowski w 9 rocz. śmierci.
2.  Wypominki Roczne.
3. †† Edward, Mariusz Młynarczyk; Stefania, Antoni Szczepanik; Anna, Paweł Wąsowscy; Leokadia Nowak.
Środa 05.06.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Zofia Lesisz w 1 rocz. śmierci.
Czwartek 06.06.2019 r. I Czwartek.
17:00 1. † Albert Sidor.
2. O powołania kapłańskie i zakonne.
Piątek 07.06.2019 r. I Piątek.
17:00 1.  O Boże błog. potrzebne łaski i opiekę M.B.Wychowawczyni dla Marianny, braci ich żon i dzieci.
2. †† Stanisław, Genowefa, Wiktoria Młodawscy; Maria, Wojciech Gątek.
Sobota 08.06.2019 r. 
16:00 Ślub
17:00 1. † Stanisław Wielgo w 4 rocz. śmierci.
2. † Ewa Wielgo w  3 rocz. śmierci.
18:00 Ślub
Niedziela 09.06.2019 r. 
08:30 1. †† Marianna, Józef Kusiak.
2. †† Za zmarłych z Rodzin Bączyków i Kowalczyków.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Stanisława, Tadeusz Żurawscy.
17:00 1. †† Marianna, Mieczysław, Henryk Lengier; Helena Ciura; Konrad Pokora.
2. †† Genowefa, Tadeusz, Marianna, Czesław Młynarczyk; Antoni, Józefa Góreccy.

Intencje Mszy Świętych 27.05 – 02.06.2019 r.

Poniedziałek 27.05.2019 r.
17:00 1. †† Zdzisław, Antoni, Marianna Andrzejczyk.
2. † Tadeusz Blinstrub w 20 r. śmierci.
Wtorek 28.05.2019 r. 
17:00 1. † Jadwiga Misiowiec.
2. † Stanisław Łuczyński.
Środa 29.05.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Ryszard Słoka w 1 rocz. śmierci.
Czwartek 30.05.2019 r. 
17:00 1. † Albert Sidor – Greg.
2. †† Stanisława i Tadeusz Sroka; Maria, Edward Sroka.
Piątek 31.05.2019 r. 
17:00 1.  Dziękczynno błagalna za 15 lat kapłaństwa ks. Artura z prośbą o opiekę M.B.W i Boże błog. na każdy dzień kapłańskiej posługi.
2. †† Henryka i Henryk Młynarczyk, Józef Śpiewanek i zmarłych z Rodziny Młynarczyków, Śpiewanków i Brzezińskich.
Sobota 01.06.2019 r. I Sobota.
17:00 1.  O błog. Bożę, macierzyńską opiekę M.B. Wychowawczyni dla Anny w 60 rocz. urodzin.
2.  † Emilia Cygan w 1 rocz. śmierci.
Niedziela 02.06.2019 r. 
08:30 1. †† Teresa i Lech Chrzanowscy; Tomasz Fitas.
2. † Halina Pera w 2 rocz. śmierci.
11:00 1. Za Parafian.
2.  Rocz. Komuni Świętej.
17:00 1. O Błogosławieństwo Boże, opiekę M.B. Czarneckiej dla Marii i Bogusława w rocz. ślubu.
2. †† Anastazja, Franciszek i Ryszard Dargiel.

Intencje Mszy Świętych 20.05 – 26.05.2019 r.

Poniedziałek 20.05.2019 r.
17:00 1. † Zbigniew Prokopiuk w 9 rocz. śmierci.
2. † Albert Sidor – Greg.
Wtorek 21.05.2019 r. 
17:00 1. † Władysław Misiowiec w 11 rocz. śmierci.
2. †† Antoni Szczepanik w 10 rocz. śmierci, Stanisława Bryk, Zdzisława Krawczyk w 2 rocz. śmierci.
Środa 22.05.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Henryk Bednarz w 2 rocz. śmierci, Wojciech,  Wanda i Bronisław Bednarz.
Czwartek 23.05.2019 r. 
17:00 1. † Wojciech Nowak w 1 rocz. śmierci.
2. † Wiesława Gręda.
Piątek 24.05.2019 r. 
17:00 1.  O Boże błog., macierzyńską opiekę M.B. Czarneckiej dla Piotra w 18 rocz. urodzin.
2. † Mieczysław Sroka w 22 rocz. śmierci.
Sobota 25.05.2019 r. 
17:00 1.  O błog. Bożę, opiekę M.B. Wychowawczyni, zdrowie i potrzebne łaski dla Dominika z okazji urodzin.
2.  O błog. Boże, opiekę M.B. Wychowawczyni, zdrowie i potrzebne łaski dla Natalii w 18 urodziny.
Niedziela 26.05.2019 r. 
08:30 1. †† Zygmunt Kusiak, Stanisława, Wincenty, Zenon Kowalczyk, Maria, Józef Fitas.
2. †† Maria i  Janusz Pytlas.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jolanta Stefaniak, Marianna i Jan Młodawscy, Bartłomiej i Marek Piętowscy.
17:00 1. O Błogosławieństwo Boże, opiekę M.B. Czarneckiej dla Joanny.
2. †† Janina i Bronisław Sroka; Maria i Stanisław Rutkowscy.

Intencje Mszy Świętych 13.05 – 19.05.2019 r.

Poniedziałek 13.05.2019 r.
17:00 1. † Wiesław Salata – od sąsiadów z Koziej Woli.
2. † Andrzej Dytman – 30 dni po śmierci.
Wtorek 14.05.2019 r. 
17:00 1. †† Zofia Kurcbart, Józef, Janusz i Zbigniew oraz zmarłych z Rodzin Kurcbart i Kusztal.
2.  † Gustaw Kusiak.
Środa 15.05.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O zdrowie, bł. Boże i opiekę M.B. Wychowawczyni dla członkiń Koła Żywego Różańca z Czarneckiej Góry w dniu patronki Koła św. Zofii.
Czwartek 16.05.2019 r. 
17:00 1. †† Józef, Anna Dobrowolscy; Marianna i Marcin.
2. †† Zofia Saran; Stanisława Trudnos.
Piątek 17.05.2019 r. 
17:00 1. O Boże błog. macierzyńską opiekę M.B. Wychowawczyni dla Ks. Grzegorza w rocz. święceń kapłańskich.
2. †† Wacław Trudnos, Mieczysław, Helena, Franciszek.
Sobota 18.05.2019 r. 
17:00 1. O Boże błog., opiekę M.Bożej dla Eleny i Mikołaja z Rodzinami w dniu I Komunii Świętej.
2. †† Jerzy, Wojciech Ciaś.
Niedziela 19.05.2019 r. 
08:30 1. †† Marianna, Józef Rupniewscy, Daniela, Jan Karbownik, Janina, Michał Karbownik.
2. †† Stanisław, Grzegorz, Józefa.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Stanisław Szczepanik w 8 rocz. śmierci, Leokadia Wasik, Zdzisław, Romuald.
17:00 1. †† Marcin Ziętek w 4 rocz. śmierci.
2. †† Ignacy, Jerzy Młynarczyk, Genowefa, Bronisław Wąsowscy.

Intencje Mszy Świętych 06.05 – 12.05.2019 r.

Poniedziałek 06.05.2019 r.
17:00 1. Wypominki Roczne.
2. †† Teresa i Stanisław Dąbrowscy.
Wtorek 07.05.2019 r. 
17:00 1. † Stanisława Andrzejczyk.
2.  O Boże błog. i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Marysi, Tosi i Oli oraz o potrzebne łaski dla Haliny i Jerzego w rocznicę ślubu.
Środa 08.05.2019 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Stanisława i Franciszek.
Czwartek 09.05.2019 r. 
17:00 1. † Albert Sidor – Greg.
2.
Piątek 10.05.2019 r. 
17:00 1. † Grzegorz Milner – od Rodziny Wojcierowskich.
2. † Dariusz Młynarczyk.
Sobota 11.05.2019 r. 
17:00 1. † Albert Sidor – Greg.
2.  Dziękcz. – błag. z prośbą o dalsze błog.Boże i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Krystyny, Janusza i dzieci.
Niedziela 12.05.2019 r. 
08:30 1. †† Marianna, Stefan Fitas oraz Dziadków Trudnosów i Fitasów.
2. †† Marianna, Józef Kijak; Bronisława, Bolesław, Henryk Misiowiec.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Zofia i Sylwester Fitas.
17:00 1. †† Stanisława Kowalczyk, Marian Jedynak, Elżbieta i Wiesław Jedynak.
2. † Zofia Sroka w 1 rocz. śmierci.

Intencje Mszy Świętych 29.04 – 05.05.2019 r.

Poniedziałek  29.04.2019 r. 
17:00 1. † Grzegorz Milner w 30 dzień po śmierci.
2. †† Józef i Marianna Młynarczyk. 
Wtorek 30.04.2019 r.
17:00 1. † Grzegorz Milner – od chrzestnej z Rodziną.
2. †† Janina i Eugeniusz Łuczyńscy; Józef i Czesław Jedynak.
Środa 01.05.2019 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Dziękczynno błagalna z prośbą o opiekę M.B. Wychowawczyni w 25 rocz. ślubu Elżbiety i Grzegorza.
Czwartek 02.05.2019 r. I Czwartek.
17:00 1. O powołania kapłańskie i zakonne.
2. †† Teresa, Tadeusz, Zygmunt Gontek; Urszula, Adam Reczyńscy.
Piątek 03.05.2019 r. M. B. Królowej Polski.
08:30 1. †† Teresa, Tadeusz, Zygmunt Gontek.
2. 
11:00 1. †† Jan i Maria Młodawscy.
2. † Albert Sidor – Greg.
17:00 1. †† Mirosława i Mieczysław Jedynak; Daniela i Bronisław Taler.
2. 
Sobota 04.05.2019 r. I Sobota Miesiąca.
17:00 1. †† Waldemar Grot; Celina, Maria, Stefan, Marian.
2.  Po Mszy św. Nabożeństwo Pierwszosobotnie.
Niedziela 05.05.2019 r. 
08:30 1. †† Stefania Jedynak, Józef Jedynak, Stefan Wotliński.
2. †† Sabina, Marian Wojakowscy; Bożena Jankowicz.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Irena i Bonifacy Ślwak.
17:00 1. †† Bronisława, Władysław, Mieczysław, Adam Węgrzyn.
2. † Kazimierz, Leokadia, Marcin, Jolanta, Józef, Jerzy, Henryk, Gabriela, Edward Góreccy; Katarzyna Brzezińska.

Intencje Mszy Świętych 22.04 – 28.04.2019 r.

Poniedziałek Wielkanocny 22.04.2019 r. 
08:30 1. †† Jolanta, Marcin Góreccy; Zdzisław Kos; Józef, Stefania, Józef Jedynak.
2. †† Ryszard, Józef, Janina, Tomasz Krakowiak.
11:00 1. Za Parafian.
2. Dziękczyno –  błagalna  o błog. Boże, opiekę M.B. Wychowawczyni dla Rodzin Fitasów i Bojanowskich.
17:00 1. †† Józef, Stanisław Krawczyńscy.
2.  Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, opiekę M.B. Wychowawczyni, potrzebne łaski dla Joanny i Krzysztofa w 1 rocz. ślubu.
Wtorek 23.04.2019 r.
17:00 1. †† Izabela Brzezińska w 1 rocz. śmierci; Genowefa, Marian, Henryk Brzezińscy; Domicella i Stefan Michalscy.
2. † Wojciech Nowak – od Koleżanek i Kolegów Żony z pracy.
Środa 24.04.2019 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Irena Jedynak w 1 rocz. śmierci, Bronisława, Jan, Wacław, Bronisław Derflów.
Czwartek 25.04.2019 r. 
17:00 1. †† Felicja Włodarczyk, Ilona Łuczyńska.
2. † Karolina Kos w 1 rocz. śmierci.
Piątek 26.04.2019 r. 
17:00 1. †† Barbara Salagierska w 1 rocz. śmierci, Wojciech,Anna, Zygmunt Salagierscy, Edward Kuba i Antoni Pracki.
2. † Wiesław Salata – od uczestników Pogrzebu.
Sobota 27.04.2019 r.
17:00 1. †† Leokadia i Stanisław Dymińscy.
2. † Wiesław Salata w 30 dzień po śmierci.
Niedziela 28.04.2019 r. Niedziela Miłosierdzia.
08:30 1. O błog. Boże, opiekę M.B. Czarneckiej dla Doroty i Waldemara w 28 rocz. ślubu.
2. O błog. Boże, opiekę M.B. Czarneckiej dla Teresy i Zbigniewa w 40 rocz. ślubu.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Anna i Franciszek Kołodziejczyk.
17:00 1. †† Józef, Krystyna, Genowefa, Heronim Młynarczyk.
2. † Stanisław Łuczyński – od uczestników Pogrzebu.

Intencje Mszy Świętych 15.04 – 21.04.2019 r.

Poniedziałek 15.04.2019 r. 
17:00 1. † Jerzy Jan Lewandowski w 30 dzień po śmierci.
2. 
Wtorek 16.04.2019 r.
17:00 1. † Helena Kusztal w 30 dzień po śmierci.
2.
Środa 17.04.2019 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Zbigniew Dulewicz w 1 rocz. śmierci.
Czwartek 18.04.2019 r. Wielki Czwartek.
18:00 1. † Tadeusz Orman.
2. 
Piątek 19.04.2019 r. Wielki Piątek.
18:00 1.  Liturgia Męki Pańskiej. 
2. 
Sobota 20.04.2019 r. Wielka Sobota.
19:00 1. Liturgia Wigilii Paschalnej.
2. 
Niedziela 21.04.2019 r. Niedziela Wielkanocna.
06.00 Rezurekcja
08:30 1. † Stanisław Sroka w 10 rocz. śmierci.
2. † Halina Pera.
11:00 1. Za Parafian.
2. † Marek Matynia w 6 rocz. śmierci.
17:00 1. O błog. Boże, opiekę M.B. Czarneckiej w 1 rocz. ślubu Joanny i Krzysztofa Krzemińskich.
2. O błog. Boże opiekę M.B. Wychowawczyni i potrzebne łaski dla Natalii w 18 urodziny.

Intencje Mszy Świętych 08.04 – 14.04.2019 r.

Poniedziałek 08.04.2019 r. 
17:00 1. O błog. Boże, opiekę M.B. Wychowawczyni i potrzebne łaski dla Teresy Milczarek z okazji 60 urodzin.
2. 
Wtorek 09.04.2019 r.
17:00 1.
2.
Środa 10.04.2019 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Emilia Cygan, Zdzisław Warzyński.
Czwartek 11.04.2019 r. 
17:00 1. † Grzegorz Milner – od kolegów z brygady z którymi pracował.
2. † Wiesław Salata – int. od uczestników pogrzebu.
Piątek 12.04.2019 r. 
17:00 1. † Czesława Plewa – w 30 dzień po śmierci.
2. 
Sobota 13.04.2019 r.  
17:00 1. † Edward Młynarczyk w 7 rocz. śmierci.
2. † Sylwester Fitas.
Niedziela 14.04.2019 r. Niedziela Palmowa.
08:30 1. †† Gustaw Rupniewski w 21 rocz. śmierci i Janina Rupniewska.
2. †† Robert i Mieczysław Salata.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jerzy Gwarek, Feliks Werens.
17:00 1. †† Jadwiga, Henryk, Jan, Stefania, Jerzy Ziętek; Marianna, Wacław Kos.
2. †† Jadwiga Matysiak w 19 rocz. śmierci; Adam Polewany w 8 rocz. śmierci.