Ogłoszenia duszpasterskie, 14 Niedziela Zwykła, 9.07.2023 r.

1. W czwartek zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową wokół Sanktuarium. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 17.00.
  2. Z racji wakacji i urlopów księży spowiedź święta przed każdą Mszą świętą.
  3. Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00.
  • wtorek – święto Świętego Benedykta, opata, patrona Europy;
  • środa – św. Brunon Bonifacy z Kwerfurtu, biskup, pierwszy metropolita pogańskich Słowian zachodnich;
  • czwartek – św. Andrzej Świerad, z pochodzenia Polak, i jego uczeń Benedykt, dwaj pustelnicy, prowadzący niezwykle surowe życie na terenie dzisiejszych Węgier, przez co wskazali na najwyższą wartość życia duchowego;
  • sobota – św. Bonawentura, biskup i doktor Kościoła, jeden z najwybitniejszych teologów średniowiecza.
  1. Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.