Ogłoszenia duszpasterskie, 2 Niedziela Zwykła, 16.01.2022 r.

1. Jurto na Mszę św. kolędową i nabożeństwo o godz. 17.00 zapraszamy mieszkańców Czarnej, a o godz. 15.00 Msza św. w Błotnicy.
  2. We wtorek rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  3. W piątek, 21 stycznia będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.
  4. W sobotę, 22 stycznia obchodzimy uroczystość Świętego Wincentego Pallottiego, założyciela Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego Księży i Braci Pallotynów. Zapraszamy na Mszę św. ku czci św. Wincentego o godz. 17.00.
  5. Bardzo dziękujemy za obecność naszych Parafian na Mszach św. kolędowych. Bardzo dziękujemy także za wszystkie ofiary złożone po Mszach świętych. Będą przeznaczone na cele parafialne. Bóg zapłać.
  6. W środę przypada dzień imienin Księdza Biskupa Henryka Tomasika. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o Solenizancie.
  • poniedziałek – Święty Antoni, opat, który całe życie poświęcił pracy, modlitwie i pokucie;
  • środa – Święty Józef Sebastian Pelczar, biskup przemyski, opiekun ubogich, wielki czciciel Maryi i Serca Jezusowego;
  • piątek – Święta Agnieszka, dziewica i męczennica.
  1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszego Sanktuarium, a szczególnie Babciom i Dziadkom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.