Ogłoszenia duszpasterskie, 23 Niedziela Zwykła, 5.09.2021 r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Jutro na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych polecając ich Bożemu miłosierdziu.
  3. Za tydzień będzie można złożyć po Mszach św. ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę już dzisiaj składamy podziękowanie. Bóg zapłać.
  4. W sobotę, 11 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 do Błotnicy.
  5. W środę, 8 września będziemy obchodzić Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny znane jako święto Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  6. W najbliższą niedzielę, 12 września zapraszamy na pierwszą Mszę św. o godz. 15.00 dzieci przygotowujące się w tym roku szkolnym do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców w Domu Rekolekcyjnym.
  7. Dzisiaj po Mszach św. możemy złożyć ofiary na pomoc cierpiącego ludu Afganistanu. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy. Bóg zapłać. Ofiary zostaną przekazane Caritas Polska.
  8. Koło Gospodyń organizuje festyn z możliwością zaszczepienia się dla wszystkich chętnych dn. 11.09. od godz. 15.00 do 20.00.
  9. W najbliższą sobotę, 11 września zapraszamy narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa na Dzień Skupienia, który rozpocznie się o godz. 10.00 w Domu Rekolekcyjnym.
  10. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.