Ogłoszenia duszpasterskie, 3 Niedziela Zwykła, 23.01.2022 r.

1. Bardzo dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę naszych Parafian na Mszach św. kolędowych. Bardzo dziękujemy także za wszystkie ofiary złożone po Mszach świętych jak i za pośrednictwem naszego konta bankowego. Ofiary będą przeznaczone na cele parafialne. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj, w III Niedzielę Zwykłą z woli Ojca Św. Franciszka po raz trzeci w Kościele powszechnym przeżywamy „Niedzielę Słowa Bożego”. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego.
  3. Za tydzień będziemy przeżywać w naszej parafii Niedzielę Misyjną. Kazania w tym dniu będzie głosił ks. Roman Rusinek SAC. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary na pallotyńskie misje.
  • w poniedziałek – Święty Franciszek Salezy, biskup i doktor Kościoła, patron dziennikarzy;
  • w środę – Święci Biskupi Tymoteusz i Tytus, bliscy współpracownicy Świętego Pawła Apostoła;
  • w piątek – Święty Tomasz z Akwinu, prezbiter i doktor Kościoła, filozof i teolog chrześcijański.
  1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.