Ogłoszenia duszpasterskie, 32 Niedziela Zwykła, 12.11.2023 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają książeczki.
  2. Przez cały listopad w Sanktuarium o godz. 16.30 odmawiamy różaniec za bliskich nam zmarłych poleconych w wypominkach listopadowych, w środy po Mszy św. o godz. 17.00.
  3. Za zmarłych także odprawiamy cały listopad Mszę świętą o godz. 17.00.
  4. W Wąsoszy Msza św. z wypominkami w piątki o godz. 15.30.
  5. Za tydzień taca przeznaczona jest na remont dachu. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
  • poniedziałek – św. Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn, pierwsi polscy męczennicy wyniesieni na ołtarze;
  • piątek – św. Elżbieta Węgierska, zakonnica, a najpierw żona Ludwika IV, która po jego śmierci poświęciła się wychowaniu dzieci, modlitwie, uczynkom pokutnym i miłosierdziu, potem przywdziała habit tercjarki Świętego Franciszka;
  • sobota– bł. Karolina Kózkówna , dziewica i męczennica, która zginęła z rąk carskiego żołnierza na początku I wojny światowej, broniąc swojej czystości.
  1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.