Ogłoszenia duszpasterskie, Wniebowstąpienie Pańskie, 12.05.2024 r.

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Chrystus wstępuje do chwały Ojca, aby powrócić na końcu czasów. Witamy ks. Grzegorza Świecarza SAC, który dzisiaj głosi Słowo Boże.
  2. Jutro, 13 maja zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.00 będzie Msza święta i po Mszy św. różaniec fatimski z procesją wokół sanktuarium. Nabożeństwa będą trwały do października każdego 13 dnia miesiąca. W tym dniu przypada 43. rocznica zamachu na życie św. Jana Pawła II.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. To także dzień odpustu parafialnego. Zapraszamy na Mszę św. odpustową o godz. 11.00. Po Mszy św. będzie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół Sanktuarium.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie w Sanktuarium o godz. 16.30, w środy z racji Nowenny do Matki Bożej Wychowawczyni Litanię Loretańską śpiewamy podczas Komunii św. na Mszy św. o godz. 17.00.
  5. W Wąsoszy nabożeństwa majowe i Msza św. o godz. 18.00.
  6. Za tydzień będzie taca inwestycyjna.
  • wtorek – św. Maciej, dołączony do grona Dwunastu Apostołów po zdradzie Judasza;
  • czwartek – św. Andrzej Bobola, jezuita i patron naszej ojczyzny.
  1. Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.