Z ŻYCIA PARAFII: 19 czerwca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie, 12 Niedziela Zwykła, 20.06.2021 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ze śpiewem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 16.30. W środy z racji Nowenny, litanię śpiewany podczas Komunii św. na Mszy.
  2. W środę, 23 czerwca obchodzić będziemy Dzień Ojca. Będziemy modlić się za wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby jak najlepiej wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszy św. o godz. 17.00.
  3. W czwartek, 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  4. Za tydzień będziemy gościć ks. Mariusza Zakrzewskiego SAC z Sekretariatu Misyjnego w Ząbkach, który będzie głosił kazania i po Mszach św. będzie zbierał ofiary do puszek na pomoc pallotyńskim misjom.
  5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy o godz. 8.00 na Mszę św. dziękczynną za wszelkie dary i łaski dzieci, nauczycieli i wychowawców.
  6. Bardzo dziękujemy za wspólną modlitwę podczas Jerycha Rodzin.
  7. W tym tygodniu patronuje nam:

– w poniedziałek, 21 czerwca – św. Alojzy Gonzaga, alumn, zakonnik, wzór miłości do ubogich i chorych.

1. Naszym Parafianom i Sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.